Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legszebb arcok rejtik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszebb arcok rejtik a legmocskosabb titkokat?

Figyelt kérdés
Elég költőire sikerült a kérdés, na de vázolom a helyzetet. Megismertem egy kicsit fiatalabb lányt, apám vállalkozásánál van diákmunkán. Nagyon édes, szép lány, kedves lány, látszólag minden rendben van vele. Ahogy mélyebbre ástam, és a bizalmába férkőztem viszont olyan dolgokat mondott el, hogy nem tudom hogy bírta, én valamelyik diliházban csücsülnék. Kezdtem beleszeretni a lányba, de mindenki lebeszél róla, túl zűrös, de ha már nem jön dolgozni pár napig és nem látom akkor egész nap rá gondolok, mikor először bejött már akkor sem tudtam levenni a szemem róla. Ti mit javasoltok? Jegeljem?
2014. júl. 10. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább tüzelj!
2014. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki lebeszél róla, neked is zűrös, a diliházba kerülés nem éri meg... hagyd, és ne általánosíts.
2014. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a saját megérzésemre hallgatnék nem mások véleményére. :)
2014. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit csinált a csaj?
2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit csinált, hány éves, stb...
2014. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fényember ***** válasza:
Sokak szerint nagyon szép vagyok és "fullos nő" (bocsi a primitív megfogalmazásért) szinte kitűnő tanuló vagyok, mindenben részt veszek (iskolai dolgokra gondolj) zene iskolába tanultam 9 évig és több hangszeren is tudok játszani stb. és össze jöttem a mostani barátommal...cigizik, bulik alkalmával iszik is és bukott egyszer (osztályt is ismételt) és mindenki folyton azt szajkózza hogy jobbat érdemlek nála..de nála jobbat? őszintén? nála jobbat? 100.000 páwa swag yolo nagyon menő pasi nem érne fel vele (ő is helyes amúgy csak rossz fiús)...nem érdekelt hogy másik mit gondolnak..azzal vagyok és azt szeretem akit én akarok..hogy ebbe mások mit látnak és mit nem..magán ügy ;)...ha szereted ne hagyd hogy mások véleménye befolyásoljon..mert lesz akit ez nem fog érdekelni..és majd ő szeretni fogja helyetted is nyíltan azt a lányt :)
2014. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyógyszerekkel kellett leszedálni, felvágta az ereit, molesztálták, kipróbált egy-két drogot. Azt mondja ennek már vége. A szívem megszakad, mert amúgy annyira aranyos kis csaj, de nem tudom mennyire vannak benne ezek a dolgok, 2 éve történt.
2014. júl. 10. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Molesztálták. Ez lehet, hogy nála elég volt ahhoz, hogy ilyeneket tegyen. Az a lényeg, hogy most milyen. Ha újra kezdi a dolgait dobhatod, de, ha már nem kell neked akkor necces megszerezni.

Te dönts! A te életed.

2014. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem kellesz neki
2014. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!