Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem rég megtetszett egy osztálytársam. Mindig jóban voltunk, ő a legjobb lány barátom. Sokat írunk egymásnak facen meg viberen. Olyat játszottunk hogy valaki kérdezett a másik meg válaszolt. Megkérdeztem, hogy ki tetszik neki, de nem akarta elmondani. Felajánlottam, hogy ha elmondja, én is elmondom ki tetszik.

Azt mondta én. Kicsit megkönnyebbültem, hogy nem mást mond. Aztán egy kis habozással én meg azt mondtam neki, ő.

Erre azt írja, hogy te most hazudsz, én meg mondom nem.

Hirtelen azt írta, legalább túl vagyunk ezen :) és gyorsan más témát váltott. Nem volt kínos csend.

Mielőtt elment volna azt mondta egyre furcsább lesz ez a nap.

Ez mit jelent? Ebből lehet valami? Kérlek segítsetek.

Fiú vagyok és most leszek 7.-es.



2014. júl. 11. 01:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti hogy egy kapcsolat van kibontakozóban
2014. júl. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
El kell hívni randira. Ennyi. Nyert ügyed van.
2014. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon bátor, van valami tippetek?
2014. júl. 11. 01:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársad. Ha nem vagy annyira bátor és gondolom nyár van így személyesen se látod én megkérdezném egy hoszabb beszélgetés végén, hogy nem akarja-e élőben folytatni valahol. Ha igent mond keress valami olyan helyet, ahol viszonylag sokan vannak, esetleg meg tudod hívni egy fagyira stb. Mozit azért nem javaslok, mivel ott nem nagyon tudtok egymással beszélgetni.
2014. júl. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő lenne az első és nem szeretném elrontani..
2014. júl. 11. 13:29
 6/15 anonim válasza:
0%
Ez aztat jelenti, hogy a kecskédet elfogják rablani az ufókok decemberben.
2014. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha lenne kecském :DD amúgy írhattam volna, hogy normális válaszokat kérnék..
2014. júl. 11. 19:14
 8/15 anonim válasza:
100%
Hát ha tetszik és úgy gondolod h sokáig fog tartani akkor vágj bele tuti megkapod csak gondolj arra, hogy ha esetleg rosszul alakulna és szakítanátok akkor minden nap ugyan úgy találkoznotok kell majd és az ilyet nehéz lenyelni!
2014. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
51%

Hát ja, írhattad volna.

De kár keseregni a múlton, ezért inkább keseregj a jövőn.

(Pölö az elrablatt kecskéden. )

2014. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válszokat :D Szerintetek kérdezzem meg? És mikor jó az időzítés?
2014. júl. 13. 20:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!