Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegescsajszi kérdése:

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Ma volt 4. napja,hogy dolgozok egy helyen,és ott van egy magas fekete hajú,(szerintem velem egy idős,vagy öregebb kicsivel,nem tudom)srác,aki ma bejött a műhelyünkbe a többi kollégámhoz elvileg segíteni,és ezt eddig nem tette! Aztán volt egy olyan időszak,hogy elkezdett a közelembe jönni,amin én meg is lepődtem,majd szoros testközelséget alakított ki velem,utána rá egy pár percre valamit nem értettem,és oda jött megmutatni,hogy hogyan is kell azt csinálni,és megpróbált velem beszélgetni,és jól láthatóan végig mosolygott és le sem akarta rólam venni a szemét! Meg a távolból is,(amikor arrébb ment)mintha engem nézett volna! Ezeken is mind meglepődtem!:O Mégis mit jelentsen ez? Ezeket persze viszonoztam,de csak udvariasságból,mert másból nem szabad/lehet,mivel párom van! Mit tegyek,ha ezentúl is ezt fogja tenni ? Eddig miért nem csinálta ezeket ?? :O Vagy félre értem,és nem azért tette,mert tetszem neki? Vagy figyeljem meg,hogy holnap hogy viselkedik? Előre is köszi a válaszokat! 21 Lány.
2014. júl. 11. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha párod van, akkor ne viszonozd, mert félreérti. Ha zavar akkor elejthetnél előtte egy megjegyzést, hogy pl.: "Tegnap a barátommal biciklizni voltunk" vagy ilyesmi.
2014. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. :) Mondjuk tény,hogy szép vagyok,és ezért egy kicsit szerencsétlennek is érzem magam,mert sokan megnéznek! De ezt be kell fejezni! Meg amúgy is,ez a srác eléggé hasonlít a párom bátyjára,aki meghalt! És bocsi,de elírtam,hogy "22 Lány",bocsi, 22 Lány , így akartam írni!
2014. júl. 11. 14:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már biztos,hogy tetszem neki,mert ma pl. hosszan csakis engem nézett,meg feszt ott volt,ahol én is!:) És ahogy látom nagyon jóképű fiú,nem mondom azt,hogy nem tetszik,de azt sem,hogy igen,de nem lehet semmi,tudom!:(
2014. júl. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!