Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és elvileg ô is engem. Suliba nagyon jól elvoltunk ölelgettük egymást, puszilgattuk, néha hazakísértem.Most viszont elballagtunk és nem egy suliba fogunk járni. Facebookon is nagyon jókat beszélgettünk viszont mielôtt elballagtunk 1-2 héttel nem nagyon válaszolt facebookon de suliba ugyan úgy nagyon jól elvoltunk. Most hogy elballagtunk nem válaszol szinte semennyire. Mit tegyek? Gondolkoztam rajta hogy felhívom, elmegyek hozzá de nem vagyok jelenleg otthon ezért nem teljesen megvalósítható.
2014. júl. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el akar felejteni... Hol laksz? Mert ha pl Budapesten, akkor nem hiszem hogy sok esély van rá, hogy az elkövetkezendő években találkozzatok, ha csak nem szerveztek magatoknak egy találkát... Meg kell kérdezned tőle. De ha szereted, akkor ne engedd el...:)
2014. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor amikor otthon leszel menjél el hozzá és hívd ki beszélgetni. Esetleg vihetsz egy kis csokit is neki.
2014. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szegeden lakok, igazából beszéltük hogy találkozunk, elmegyünk moziba stb. de van úgy hogy válaszol de nem mindig, igazából elég ritkán.
2014. júl. 11. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd majd fel mindenképpen! :) Már év közben sem nagyon válaszolt Facebookon, tehát lehet, hogy nem ez a kedvenc kommunikációs csatornája. Ha meg leráz, akkor sem veszítettél semmit. Megpróbáltad, és nem kell szenvedned a bizonytalanságtól :)
2014. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez teljesen más, ilyet még soha nem éreztem valaki iránt. Voltak a hétvégék és már amikor csak 2 napig nem találkoztunk akkor is nagyon hiányzott és ezt ô is mondta néha hogy hiányzom neki.
2014. júl. 11. 20:51
 6/6 A kérdező kommentje:
De elengedni egyszerûen nem tudom, nagyon bele szerettem és amióta nem találkozunk azóta nagyon rosszul érzem magam. Most hogy mondtátok, hogy mindenféleképpen hívjam fel ettôl jobban érzem magam, mert egy picit optimistán állok hozzá
2014. júl. 11. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!