Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? Valakinek esetleg van tapasztalata?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Kikezdtem egy 63 éves nővel, akit már ismerek egy ideje és mivel jóban voltunk előtte is ?gy gondoltam miért ne. A férje már 10 éve eltávozott, a gyerekei kirepültek, egyedül él. Megegyeztünk abban, hogy még beszélünk róla (jól fogadta, többször megsimogatott és látszott rajta, hogy örül neki), de titokban tartjuk. Szerintetek lehet ebből kapcsolat vagy csak szex lesz? Megjegyzem max 50-nek néz ki és egy vállalkozást vezet.

2014. júl. 12. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak a pénzére hajtassz, mert ki az aki megkivánna egy 63 éves nőt, de ha bele megy a nő miért ne lehetne belőlle több is. csak át ne csesszen!
2014. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez komoly? még a nagymamád is lehetne

na jó, ezt nem tudom elhinni

2014. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Milyen pénzére? Gondolom nem azt vizionálod magad elé, hogy fél lábbal a sírban van. Nagyon lazán viselkedik, neki még eléggé messze a vég, főleg ha látnad, hogy néz ki.

#2

Ez van nekem valamiért tetszik. Ez nem jelenti azt, hogy minden 60+ nő tetszik.

2014. júl. 12. 17:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Hímk***@a.
2014. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebből max. szex lehet szerintem, köztetek egy egész "világ" áll. Én 38 évesen nem kezdenék komoly kapcsolatba egy huszonéves férfivel, mert mások az elképzeléseink, az élettapasztalataink, az elvárásaink, én már sok olyat megéltem amit ő nem, stb. És előtted még sok olyan dolog áll, amit ez a nő neked már nem fog tudni megadni, pl. saját gyermek.....

Használd ki a lehetőséget ha mindketten akarjátok, érezzétek jól magatokat, de ne tervezz nagyon hosszú távra. Éljetek és élvezzétek egymást...ez a lényeg :)

2014. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. de hírtelen csak ez jut eszembe. boccs ha tévedek, na de te tudod hogy ki kel neked, de ha már 24 évesen egy 63 éveset szedel felfelé akkor ott gáz van.
2014. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Mégis mit tegyek, ha bejön? Menjek oda egy huszonéveshez, aki be se jön és még teperjek is érte, mert ez az elvárás? Ez azért nem ilyen korlátolt mint te gondolod. Vagy tán tapasztalatból beszélsz?

2014. júl. 12. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kell így letámadni ezt a fiút? Az a 63 éves nő lehet hogy tele van élettel, kisugárzással, hogy simán el tudom képzelni hogy bárkinek megtetsszen! Kedves kérdező! Tisztelem benned hogy te tudsz úgy tekinteni egy nőre, hogy a belső értékeit is nézed és nem írod le azonnal őket 40 fölött! Tedd amit a szíved diktál!;)
2014. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, én nem bántásból írtam a dolgokat, hanem igen, tapasztalatból. Egy szóval se mondtam, hogy keress olyat a te korosztályodban aki nem jön be, csupán azt, hogy elég nagy köztetek a szemléletbeli különbség, és ezt nem a szexre értem.

De ha tudsz szöveget értelmezni, akkor azt is láttad, hogy azt írtam, hogy érezzétek magatokat együtt jól és élvezzétek egymást. Aztán majd úgyis elválik, hogy mi lesz.... :) #5

2014. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8

Pontosan. Nekem azért elég bátorságot kellett ehhez összegyűjtenem, hogy bevalljam és lehetőleg elkezdjem ezt a kapcsolatot. Éppen nem azon agyalok, hogy hogyan keressek kifogásokat arra, miért nem működik ez a kapcsolat hanem, hogy hogyan lehetne építeni.

2014. júl. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!