Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számít a fiúknak a mellméret?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Örülnek, ha két mellel és egy hüvellyel rendelkező egyed vagy. (Kivétel: aki meleg).
2014. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Kedves legyen. Ha a belsője meg tetszik, talán még külsőre is meg fog. Ha meg már az arca alapból szép akkor egyértelmű hogy nem :) Az egyik lány akibe fülig szerelemes vagyok például a mellei teljesen átlagosak, közepes méretűek. Az arca fogott meg teljesen :) A mellméret csak kis kiegészítő. Engem annyira nem érdekel.


13/F

2014. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire? Nekem nagy mellem van, megnézik a srácok, minden barátom oda van érte, hogy "jaj, mindig ez volt az álmom", de nem emiatt tetszem nekik kizárólag: pl. vékony és szőke is vagyok, vagy van eszem, lehet velem beszélgetni, stb stb.


Azt szokták mondani, hogy a pasiknak a nagy mell tetszik, de mivel az nagyrészt kövéreken van, ezért inkább a kis mellet "lenyelik", csak hogy ne kelljen kövérrel járni. Persze biztos vannak kivételek:)

2014. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Hogy mondjam? Jó ha nagy van, de nem befolyásol pozitív irányba, ha kicsi.


Ami számít: Legyen szép arca és jó alakja a lánynak.


A legtöbb férfi őt is:

[link]

És őt is ugyanúgy megdugná:

[link]


Elképzelek egy jó nőt nagy mellekkel. Most ugyanazt a nőt, de kicsi mellekkel. Nem befolyásolja a megítélésemet róla, hogy kicsi lett a melle. Ugyanúgy megdugnám.

A mellméret sokkal kevésbé számít, mint azt sok nő gondolja.

2014. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyire?


Egyébként nekem a mell jobban számít, mint a fenék például, de sokakkal ellentétben én a kisebb vagy közepes melleket szeretem, 75B az ideál és szerencsére elég sok lánynak van olyan, szóval annyira nem teljesíthetetlen igény ez:)

Viszont ha van egy csajszi, aki tetszik külsőre és belsőre is, de mondjuk 75A vagy 75D melle van, ettől nem fogom azt mondani, hogy nem tetszik a melled, viszont lágytojás.


18/F

2014. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pedig a nagyot szeretem akkor is
2014. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél több pozitív belső tulajdonság legyen meg benne, annál jobban tolerálom a negatív belső tulajdonságokat és a hiányzó külső tulajdonságokat...de legfőképp a belső tulajdonságok a mérvadóak, a külsők másodlagosak...


Számomra ezek a tulajdonságok számítanak:

Pozitív külső:

- babaarc

- mosolygós (őszinte, meleg, szeretettel teli)

- hosszú haj (akár fenékig érő)

- nőiesen telt (legyen mit fogni rajta!)

- nincs smink, tetkó, piercing

- igényes

- szolidabban öltözik


Pozitív belső: (anyáskodó típus)

- kedves

- gondoskodó

- odaadó

- önfeláldozó

- féltő

- figyelmes

- türelmes

- önzetlen

- bújós

- szeretettel teli

- szeretetre éhes

- szerény

- csendes

- megértő

- hűséges

- ragaszkodó


Negatív dolgok:

- ápolatlan

- nyávogós

- hisztis

- önző

- beképzelt

- egoista

- buta

- hűtlen

- sértődős

- erőszakos

- akaratos

2014. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aztiszem az utolsó egész jól leírta, de te mire gondoltál? mennyire fontos?

Én a túl nagyot nem szeretem inkább mert szerintem teher is lehet a lánynak.

2014. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!