Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány arca pattanásos?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomhatom?
2014. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz
2014. júl. 13. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna elmúlik 1es voltam
2014. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem mulik el :/
2014. júl. 13. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor az nem pattanás, én is így kezdtem aztán kiderült, hogy ételallergiám van. Már nem nagyon van gond szerencsére de hosszú utat jártam be.

Egyébként pedig nem zavarna, részben a saját példámból tanulva, másrészt pedig tudom, hogy elmúlik csak meg kell találni a módszert. De amíg megvan addig sem zavarna mert ha szeretek valakit akkor úgy szeretem ahogy van :)

2014. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ...ha tud őszintén mosolyogni és nem zavarja akkor engem sem...de ha látszik rajta, (még ha nem is mondja) hogy zavarja akkor engem is zavar, mert nem tud őszintén boldog lenni és szeretni magát! de inkább a belső fontos :)

21F

2014. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem igénytelenség miatt van (pl nem tisztálkodik rendesen és rendszeresen) akkor nem érdekel. :)

25\F

2014. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha nem látszana ki alóla a csajom akkor zavarna, de ha van egy két vagy több az nem baj.
2014. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!