Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megengedné ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megengedné ezt a lány?

Figyelt kérdés

Találtam netes hirdetésben egy olyan lányt aki pénzért szopik de nem szexel meg valami extrákat is odaírt. Elég kedves lánynak tűnik nem is értem miért van fent ilyen oldalon. Az a helyzet, hogy van egy lány akit szeretek és ő is engem és miatta meg egyébként sem feküdnék le mással (csak sajnos eléggé messze van - még). Mi lenne ha felhívnám ezt a fizetős lányt, megbeszélnénk egy helyet és én elhívnám egy ebédre vagy vacsorára, hogy közben beszélgethessünk mert nagyon hiányzik az, hogy egy lánnyal beszélgessek szemtől-szemben úgy, hogy a szemébe nézhessek közben és ami mégjobban hiányzik az az ölelés. Csak ennyit kérnék tőle. Szerintetek belemenne?


Ezt nem mondanám el annak a másik lánynak de muszáj lenne valahogy a hiányt csillapítani. Mondjuk lehet nem jó ötlet mert tényleg őt szeretem.. de az ölelés néha tényleg nagyon hiányzik :|

Ha így nem, akkor szerintetek hogyan lehetne ezen enyhíteni amíg közelebb nem kerülünk egymáshoz?


2014. júl. 13. 18:59
 1/5 Kerida ***** válasza:
Ezt szerintem a szomszéd néni megteszi tök ingyen. o.o
2014. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a lányt kéne ölelned :) Vagy anyud....
2014. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk a szöveget az ölelés hiányzik ? Kérd meg anyukádat , vagy egy havert vagy valakit , nem az ölelés hiányzik hanem az extrák nyilván . De arra is van két megoldó kezed ha akarod kibirod , a többi meg csak kifogás...
2014. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el anyádhoz!
2014. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyámmal nem vagyok annyira jóban, szomszéd néni nincs. Nem véletlen írtam ki a kérdést. De azért kösz mindenkinek...
2014. júl. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!