Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti milyen céllal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti milyen céllal, miért csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel volt köztünk valami, de nem jártunk. Időnként még beszélünk, hogy mi van a másikkal, régebben mindig csak én írtam rá, de többet én nem akarok (ha nem akar beszélni, akkor nem fogom erőltetni). Több, mint egy hónapja rámírt, hogy mi újság, de azóta még meg se nézte a választ. Ennek mi értelme van? Miért csinálhatja? Miért kérdezi meg, ha nem is érdekli a válasz?
2014. júl. 13. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
És egy ilyen hülye miatt rögtön a Föld több, mint 3 milliárd pasija ilyen? Miért kell rögtön általánosítani, valaki magyarázza ,már el nekem!
2014. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert kéreti magát, most játssza magát, direkt nem nézi meg. Majd reménykedik hátha ráírsz na mi van itt vagy még stb,,
2014. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

illetve ez 90%, ilyen velem is volt, igaz ez nem így tudatosan történik, hogy na akkor most, hanem érzéssel jön magától,,


de ja, velem is volt hogy durcás voltam vagy mit mondjak, vagy figyelem felhívás akármi, azt ugye csak reménykedsz hogy a másik majd tesz valamit az irányodban és nem fog tök érdektelenül viselkedni

2014. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"És egy ilyen hülye miatt rögtön a Föld több, mint 3 milliárd pasija ilyen? Miért kell rögtön általánosítani, valaki magyarázza ,már el nekem!"


Hol volt a kérdésben vagy a leírásban ilyen? Valahol megbújva a feltételes módban?

2014. júl. 13. 19:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele érdektelenül viselkedni, de belefáradtam, hogy fejre is állhattam, akkor is csak én könyörögtem, hogy jelezzen már valamit, hogy legalább még él. Szívesen beszélgetnék vele, de ennek így semmi értelme.
2014. júl. 13. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:

áh persze, ha már ennyire elvan szállva akkor nem is kell, mondom ne is írj te se semmit.


na de pont ezt mondom, látod azt akarja hogy könyörögj, egyértelmű, hagyjad azt ennyi, majd csak reagálni fog amikor már hiányzol neki, tapasztalatból is mondom,, aztán max nem, hát akkor ez van

2014. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ott van a kérdésedben: srácok, ti, csináltok. vagy el sem olvastad, hogy mit kérdeztél?
2014. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"csinálnátok"

Ez van a kérdésben, nem "csináltok". Te nem olvastad el a kérdést? (Vagy esetleg elemeznem kellene külön mindent?)

2014. júl. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!