Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal nem szexeltünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem szexeltünk, csak szorosan egymáshoz simultunk.2 napra rá 15 nappal a szokottnál korábban megjött a menstruációm. De nem a szokásos volt a vérzés, csak barna vmi, mi lehet ennek az oka? ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a hülyeségektől kiméljetek kérlek!!!

2014. júl. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dehogy lehetsz
2014. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2014. júl. 14. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
jézus úristen szent jakupcsek gabriella
2014. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt a kérdédst azért tettem fel, mert fehérneműben voltunk, és h nem ázhatott át v mi..de am tudom, h h működik az ilyesmi, nem kell azonnal lehurrogni :P
2014. júl. 14. 11:10
 6/10 anonim ***** válasza:
A barna valamit úgy hívják, hogy pecsételő vérzés és mivel 15 nappal korábban, mint szokott én nem hívnám menstruációnak hanem gratulálok nagy valószínűséggel peteérésed volt. Ovuláció idején néha pecsételő vérzés van, ahogy beágyazódásnál is, de mivel ruhában voltatok utóbbi kizárható.
2014. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"a hülyeségektől kiméljetek kérlek!!!"


Én is ztz kérem tőled. Amíg ilyen szinten nincs semmiről fogalmad, inkább a falhoz simulj.

2014. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*ezt
2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te? 10? Én addig nem nagyon simulgatnék a helyedben egy pasihoz sem, amíg utána ilyen hülyeségeket írogatok ki ide. Sztem inkább kérd meg a szüleidet hogy világosítsanak fel, mert úgy látom az nagyon elmaradt. És ez a jövő generációja, gratulálok, csak ne szaporodj kérlek (még akkor se ha már tudod hogyan kell).
2014. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de mi kíméljünk meg a hülyeségtől, amikor eget verő baromságot kérdezel? Hogyan lehetnél terhes? Átmentek a bőrödön a barátod által kiizzadt spermiumok?
2015. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!