Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan engedjem el magam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akivel már nagyon szeretnék lefeküdni és ő is velem.

De iszonyatos gátlásaim vannak a kinézetem miatt (kövér vagyok), a kövérség nyilván ruhában is látszik (170 centihez vagyok 95 kiló), de pl. a lógó hasam nem feltétlenül, meg lejjebb van már a mellem is a kelleténél (30 felett vagyok és a 110-es mellbőség azért már lóg is), ráadásul nagyon régen nem szeretkeztem, tehát teljesen kész vagyok ettől a helyzettől.

Viszont az egész ágyba bújásnak én vagyok emiatt az akadálya, mert nem bírok túllépni azon, hogy valaki előtt le kell vetkőznöm és akkor majd ott lesz a nagy bálnatestem, meg a lógó cuccok és ha már rá gondolok kiver a víz, pedig nagyon szeretném.

Mit lehet ezzel tenni, hogyan győzzem meg saját magamat, nagyon félek?


2014. júl. 14. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még? Amúgy velem gyakorolhatsz, megtanítalak elfogadni a tested. :) Vicc volt. De a férfi, akit akarsz segíthet neked. Ha volt már duci lánnyal, akkor tudja, hogy mire számíthat. Ha még nem volt, akkor vagy elmenekül, vagy imádni fog, hiszen ő is akar téged!
2014. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves vagy. :)

Nem vagyok szűz, csak nagyon rég volt már.

Na pont ez a bajom, hogy "vagy elmenekül"---azt nem bírnám elviselni. Múltkor fel akart jönni hozzám iszogatni, de én csak azért mondtam nemet, mert pont ettől féltem, pedig alig bírt elengedni, de egyszerűen egyelőre képtelen vagyok túllépni magamon. :((

2014. júl. 14. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a férfi téged akar! Bízd rá magad, hidd el, kényeztetni fog (ha tényleg férfiből van), minden ilyen hülye gondolatod ki fog hullani a fejedből, ahogy megérzed az érintését. Nem fog elszaladni. Ha mégis, írj privit! :)
2014. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, egyeske voltam :)
2014. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:))

De gondolod, hogy ez tényleg így lesz? Pl. ahogy ezt én most elképzelem, ha hozzáérne a hasamhoz, rögtön arra gondolnék, hogy te jóég, mit érezhet ott, röcögő hájak, biztos nagyon undorító (én se találom szépnek az tuti).

Tehát az a bajom, hogy sok kövér lánnyal/nővel ellentétben én nem érzem magam magabiztosnak vagy szexinek a kövérségemben és kb. azon gondolkodom, hogy miért pont én kellek, amikor ott van körülötte rengeteg sportos, hosszúlábú, jó testű nő (ő is sportoló). Arra is gondoltam, hogy csak ki akarja próbálni egy kövér nővel, de egyrészt azért mostanra ez nem úgy tűnik, másrészt az tényleg szétalázna, szóval ettől csak bizonytalanabb vagyok.

Tudom, hogy egy rakás szerencsétlenségnek tűnök és az a "baj", hogy ez kívülről nem látszik rajtam, tehát nem rakom ki a homlokomra, hogy "szégyellem, hogy kövér vagyok, ne érj hozzám". :)

2014. júl. 14. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem baj, hogy így érzed, sokkal természetesebb, mint a sok ki-ha-én-nem, magabiztos, ámbár tényleg nem szép lány. Ha zavar, az az első lépés az irányába, hogy változtass rajta. Ilyen hozzáállással egyedül nem fogsz hamar megbarátkozni magaddal. Ehhez egy partner kell, aki megmutatja, hogy vagy te olyan, mint akármelyik nő! A kis röcögő hájacskákat pedig ugyanúgy lehet puszilgatni, simogatni. Továbbra is azt javaslom, vessed bele magad a karjaiba, örülj, hogy van akinek ennyire tetszel. Azt jósolom, hogy olyan élvezetes órákat fogtok eltölteni, amit megemlegettek. Ha rá bízod magad, és ő aktív, akkor hamar lehullhatnak a gátlások. Ne magadra gondolj közben, hanem arra, hogy te mivel okozhatsz neki örömöt, és arra, hogy micsoda jó dolgokat művel veled. Továbbra is én voltam.
2014. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Újra köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. :) Tényleg sokat segítettél, valóban rá fogok koncentrálni, hogy mit tehetek neki, remélem ez átlendít majd dolgokon. Jajjj::)))


Köszönöm!

2014. júl. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!