Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik megmondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik megmondani, hogy valaki biszex?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az, csak ezen gondolkozok, már egy ideje.:D Ha az egyik fél biszex, azt azért illik tisztázni, nem? De mikor?
2014. júl. 14. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
esküvő másodnapján :)
2014. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kapcsolat elején
2014. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer csak benyögtem a barátomnak, hogy tetszik egy lány, és néha úgy érzem, meg akarom csókolni, sőt több leánnyal is vagyok. Azt mondtam, talán biszex vagyok, de ez nem biztos. Volt egy kis hatásszünet, de elég hamar feldolgozta és tudtunk róla beszélni, örült hogy elmondtam és nem a háta mögött cselekedtem illetve nem tartottam magamban ezeket.
2014. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Fura, ha én kapcsolatban vagyok, akkor nem nagyon csókolgatnék mást, csak a páromat, vagy legalábbis nem említeném neki, képzeld, ha azt mondod, hogy egy másik fút szeretnél megcsókolni, akkor milyen képet vágott volna.

2014. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beletörődtem volna. Ez olyan, mint amikor a fiúk azon gondolkodnak, hogy hú, de jó lenne megd*gni ezt meg azt a lányt. Vagy mikor a lányok néznek rá ugyanígy egy fiúra, hogy mi lenne, ha...

Ezek is csak gondolatok, nem csókoltam meg mást.

2014. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!