Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek egy buliban egy csajjal, akire azt mondjatok, hogy jo csaj. Odamentek hozza, es amikor tegyuk fel megolelitek oldalrol, akkor veszitek eszre, hogy a szoknya, ami rajta van nem a csipojeig er, hanem mar majdnem a bordai ala, es el van ez takarva a toppal
2014. júl. 15. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszel,ez nem fog érdekelni
2014. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
WTF did I just read?
2014. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Most ismerkedtem meg vele. Egyből ölelkezni fogunk? Csak hogy el tudjam képzelni a szituációt.
2014. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KnightBalazs ***** válasza:
Ez annyira nem zavar. Nem figyelünk ennyire a részletekre. Ez nem egy döntő tényezö.
2014. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem éppen nem azt nézik meddig ér a szoknya, ami rajtad van.
2014. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem járok bulikba, nem ölelgetek idegen lányokat, nem zavarna ha olyan lányon lenne akit szeretek és megbecsülök, nem tudom megfelel e a válaszom, nem vagyok negatív ember a sok nemmel a mondatomban, nem hiszem, hogy meggyőztelek, nem baj, megy az élet tovább :)


21F

2014. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csípőre ejtett fazonok kimentek a divatból, most szinte csak magas derekú szoknyákat lehet kapni a boltokban. Pedig sokaknak nem előnyös, kihangsúlyozza a pocakot, ráadásul a legtöbb férfi - mint a kérdésből is látszik - nem találja vonzónak.

Viszont most tényleg nehéz normális szabású szoknyát kapni!

2014. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Csak nalam az a helyzet, hogy nem turom be a felsot a szoknyaba, mivel ha beturom, olyan hosszunak tunik a testem.

Ezert a soknyan rajta a felso-ebben az esetben.

2014. júl. 15. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem.
2014. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem, hogy egy férfi a kérdező, aki arra kíváncsi, normális-e, hogy zavarja a magas derekú szoknya. De már rájöttem, hogy a kérdező egy lány, aki arra kíváncsi, hogy ha magas derekú szoknyát húz, amiről a felsőtől nem látszik, hogy az magas derekú, nem lesz-e kiábrándító ha odacsúszik egy férfikéz.
2014. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!