Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat ennyire?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 1hónapja egy nagyon édes fiúval, aztán múlthéten lefeküdtem vele, nagyon rossz volt gumival, ezért levette aktus közben, de nem ment belém. Másnap már gumit sem használtunk, ez így ment egy hétig, aztán 2napja hatalmas fájdalmat érzek ott lent, járni is alig bírok, késik a mensim is és nagyon félek... Szerintetek mitől lehet ez? Valami fertőzést kaphattam el? Egyik oldalon azt olvastam, hogy ez a terhesség jele is lehet...

20/L



2014. júl. 15. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Chlamydia talán. :S Csináltass tesztet szerintem, lehet elkapott vmit (A Chlamydiát wellnessezés közben, tóban is el lehet kapni).
2014. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem voltál elég nedves hogy simán beléd tudjon hatolni. Esetleg ő nem volt..
2014. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Sok eszetek van. Kényelmetlen és inkább nem védekeztek. Nagyon érett gondolkodásra vall. Itt meg hiába sírsz, nem tud senki segíteni, csak azt tudják mondani, hogy irány a doki... Szóval előbb gondolkodj és akkor nem kell itt sírnod.
2014. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el a dokihoz, még egy nőgyógyász se tudná meg mondani annyiból, hogy "fáj". EZT SZAKEMBERNEK KELL LÁTNI. De időben menjél ne akkor amikor már az agyadra is átterjed mert az ku--rvára nem lesz vicces, a saját testedről van szó, hogy lehet ennyi eszed!?
2014. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi történhetett veled, de ha hatalmas fájdalmat érzel, járni alig bírsz, akkor nem szabadna halogatnod, mielőbb orvoshoz kéne fordulnod, mert ez nem játék. Én a helyedben most bemennék egy ügyeletre.


Akármi is, fontos, hogy mielőbb megfelelő kezelést kapj rá, és ne legyen valami komolyabb szövődményed!!!


Az orvosok nap mint nap látnak ennél cifrább eseteket, attól nem kell tartanod, hogy mit gondolnak - teszik a dolgukat, megállapítják a diagnózist, és eldöntik, hogy milyen kezelést kapj.

2014. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!