Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan az, h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan az, h egy kamasz "kiéli" magát? Szex nélkül ez elképzelhetetlen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
haverok,buli,lógás,...
2010. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és persze pasik/csajok(nem feltétlenül a szex)de szerintem az is benne van.mert hiába jössz össze vkivel aztán az lesz a fejedbe hogy milyen lehet mással.így tönkre megy a kapcsolat.
2010. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szex nélkül is elképzelhető,sőt meg is valósítható.

Számomra azt jelenti az,hogy kiéli magát,hogy szívesen eljár otthonról a barátokkal.elmegy mozizni,vásárolgatni,beülnek ide-oda(fagyizó/teázó/kávézó),flörtölgetnek lányokkal/fiúkkal.Esetleg 2-3kapcsolata van(nem egyszerre).Aztán később (16éves kor után) már eljárnak bulizni.

Vagyis mire odaérnek,hogy családot alapítsanak már kiélik magukat,tehát nem akkor fognak flörtölgetni,bulizni a pasik,amikor a nő otthon van éjszaka a kicsivel,hanem kialakul egy nyugodt családi élet.

2010. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom, mint a 3. válaszoló, de nemrég írtam itt az oldalom, h én nem szexeltem 18 év előtt és erre az a válasz jött, h "de én élni szeretnék". Ezt nem nagyon tudtam megemészteni, ezért tettem fel a kérdést. Én is pasiztam 16 éves koromtól, voltak barátaim 18 előtt is, nem érzem, h halott lettem volna akkoriban.
2010. jan. 8. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Vagyis hát úgy akartam írni,természetesen nem az a "baj" szerintem,ha valaki nemi életet él 18éves kora előtt,mert természetes már 16-17éves korban.De azért 13évesen nemi életet élni elég nagy baromság szerintem.

15/L

2010. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem értek veled teljesen egyet, csak az első válaszoddal :)
2010. jan. 8. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:

az az én kérdésem volt

Nem értelek.. Miért ne érezzem jól magam az ágyban? Leírtam oda is, hogy van barátom, még nem is egyéjszakás kalandokba vagyok benne...

És igen, szeretném kiélni magam, nem akarom, hogy az legyen mint anyámmal (igen, ezt is leírtam, csak biztos nehéz felfognod..), aki 40 évesen 2 gyerek mellett pasizott!


De ha neked nem kell szexelned 18 alatt, hát ne tedd. Te dolgod! Nem az enyém! Én jól érzem magam így 18 alatt is ;)


Na ennyit akartam, goodbye

2010. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a te kérdésed volt, de nem hinném, h engedélyt kell kérnem ahhoz, hogy annak kapcsán tegyek fel egy újabbat. És képzeld, "felfogtam" azt is, amit az anyádról írtál, de nem hinném, hogy 1 ember alapján kellene levonni a következtetéseket. Kismillió ellenpélda van.

Ebben a kérdésben a te véleményedet már ismerem (köszönöm), ezért most inkább a többiekére lennék kíváncsi, nem szeretnék veled vitatkozni. A te életed, tedd, ahogy jól esik.

2010. jan. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!