Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit éreztek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreztek, amikor leül mellétek egy szép lány?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

ha mondjuk a HÉV-en mellém ül egy szép lány azt gondolom, "mellém ült egy szép lány" (persze ha észreveszem, hogy szép lány ült mellém, mert általában nem is figyelem ki ül mellém, elém...biztos tart valahova, nekem is meg van az úti célom...vagy csukott szemmel pihenek, vagy gyakorizok, olvasok, tervezek...nem nagyon figyelem a környezetemet...


de ha mondjuk elém ül egy mosolygós lány...az bearanyozza az egész napom :) még akkor is ha direktbe nem nézek rá, de a szemem sarkából látom, hogy mosolyog...sokkal jobb kedvem lesz...


21F

2014. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem ül le mellém szép lány, ha 1 darab szabad ülőhely van mellettem az egész berendezésen, és 5 órás az út, még akkor sem.

Valamiért taszítom a leányzókat, régen nem ilyen volt. :)

2014. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Francba, megint nem tudok kényelmesen ülni, ahogy szeretek.
2014. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Semmit:)
2014. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy jó lesz arrébb ülni mert mindjárt elkezdenek rá nyomulni a sablondumás "alfa" pockok azoktól meg gyorsan idegbajt kapok.


Ha vonaton ül mellém akkor max. annyit hogy meh...

25\F

2014. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából semmit.Beleszagolok a levegőbe, hogy milyen az illata, aztán kész.De nem szeretem, ha ül mellettem valaki, akármilyen nemű.
2014. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Húh, de jó az illata, hm hm, megdugnám"
2014. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!