Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen teszem ha nem mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen teszem ha nem mondom el neki?

Figyelt kérdés
Egymásba szerettünk de a sors közbelépett. Más országban lakunk. Az elején nagyban ment a szerelem de mindez csak üzenetekben. 2x voltam kint nála de rájöttünk ez így nem jó. 3-4 hónaponként 3 napig látni egymást. Ő mondta hogy ugyanúgy szeretné tartani a kapcsolatot és beszélni velem de nem tud úgy szeretni szerelemmel..telefonon keresztül üzenetekben. Elfogadtam. Hetente beszélünk 2 napot. Jövőre tervezem hogy abban az országban és városban (egyik nagy európai városban) tanulok tovább. Miatta megyek oda 70%ban meg igazából alapból külföldön akartam továbbtanulni (ezt tudja ő is). Viszont nem akarom hogy megtudja hogy oda megyek... ha ott fogok tartani és már ott leszek(1év múlva,akkor sem akarom neki elmondani). Vagy talán csak később..vagy összefutunk valahol véletlenül... nem akarom hogy azt higyje vagyis hogy tudja miatta megyek oda főként mert hiszem hogy nekünk együtt kell lennünk. Nekem csak ő kell
2014. júl. 16. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Áhhh egyből tudni fogja, hogy miatt mentél oda! Szerintem mond el neki előre, hogy ilyesmit tervezel! Aztán meglátod mit reagál!
2014. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért nem?Ha megmondtad neki hogy nem őmiatta (70%-ékból nem miatta) mész ki hanem mert ott tervezed a jövőd,akkor ennek mi értelme.Nem akarsz együtt lenni vele.Már bocs de ezt nagyon nem értem.
2014. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont hogy 70%ban miatta megyek :/
2014. júl. 16. 17:37
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is mondd el neki,ha miatta mész nagyrészt,akkor miért titkolod?
2014. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AKKOR tettél volna oda 1 vesszőt.
2014. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy tudja miatta megyek.. nagyrészt..nem akarom hogy lássa mennyire odavagyok érte és hogy futok utánna..
2014. júl. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!