Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem!?

Figyelt kérdés
Na most ugye lassan másfél éve behozták azt , hogy egy 14 éves fölötti mér létesíthet szexuális kapcaolatot akár egy 50 évessel. De ha egy 50 éves , képeket nézeget 14-18 éves lányokról , az még ugyanúgy pedofília! Akkor most Ez Miez?
2014. júl. 16. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:

*már

*kapcsolatot

Elnézést a hibáért.

2014. júl. 16. 19:12
 2/6 anonim válasza:
A felelősségrevonhatóság korhatárát vitték lejjebb és ha valaki (részben) felelős saját magáért akkor eldöntheti hogy kivel fekszik le.A képre meg szerintem azért vonatkozik más szabály mert hmmmm igazad van én se igazán értem
2014. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D
2014. júl. 16. 19:19
 4/6 Dorina728 válasza:
Azt,hogy egy 14 éves lefeküdhet egy 50 évessel az azért van megengedve mert,hogy a 14 éves gyerek lefekszik valakivel az az ő saját döntése amiért felelősséget vállal,de ha egy 50 éves nézegeti egy gyerek képeit abba viszont nem egyezett bele a gyerek (valószínüleg). Nayjából ezért.:)
2014. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért , és egy 18+ nő beleegyezett , hogy a képeit nézegesd? Valószínüleg nem. Vagyis egy 14+ is ugyanúgy lehet nézni mint egy 18+? Na ezt nem vágom! Ja és mielőtt még valaki megvádolna, nem, nem akarok képeket nézegetni gyerekekről, csak nem értem , hogy mi van!
2014. júl. 16. 23:44
 6/6 Dorina728 válasza:
Ebben igazad van...ezt én sem értem.xd
2014. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!