Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megöl ha megtudja, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám megöl ha megtudja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Anyámmal rossz a kapcsolatom, rájöttem, hogy semmit nem lehet elmondani neki, mert az első embernek elkotyogja aki szembe jön vele. Azt hiszi még nem is csókolóztam, szűz vagyok...stb. Az az igazság, hogy egy idősebb férfivel vagyok együtt. Mondhatni titokban, de az ő haverjai tudják. Közben van egy másik srác, régóta tetszem neki, csak azért, hogy anyám örüljön hogy "végre randizok" igen mondtam neki, de engem nem érdekel, nincs kémia, nem jön be belsőre sem, mindenkivel túl jóban/jófej akar lenni. Most mégis mit csináljak? A másik férfi irtózatosan vonzz, nagyon jól érzem magam vele, de ha anyám megtudja hány éves képes kitenni, már 3 éven is kiakad.
2014. júl. 16. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

írd ezt be: IDDQD

utána próbálkozhat a muter

2014. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jááj egy 90es gyerek aki doomozott :'DDD
2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az idősebb?
2014. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mondd meg neki,h 18 vagy és az igazat, ha idegesen reagál akkor ne bántson. 18 vagy.. nem 10. fogadja el, vagy hagyjon. ez egy komoly beszélgetés kezdete. Ne görcsölj rá
2014. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
31 éves. Na igen, de szerinte amíg az ő házában élek ő parancsol.
2014. júl. 16. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

DOOM :D


Azt én is utálom, amikor a szülők, rokonok akarnak nekem partnert találni, de az sem normális, hogy 18 évesen egy 31 évessel kavarsz. Majd úgyis rájössz a dolgok menetére, de azért gondold át ezt még egyszer. Beszélj anyukáddal erről!

2014. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!