Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy gondoljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy gondoljátok a jövőtöket?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek a férfinak kell eltartani a családot vagy már modern társadalom van és egyforma felek vagytok.Mikor szeretnétek gyermeket és esküvőt ? Milyen nőt szeretnétek magatok mellé ? Ha még nincs meg az igazi szerintetek hol találjátok meg ? :)
2014. júl. 17. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a felek egyenrangúak, még nem találtam meg, első a szakma aztán majd jön minden magától
2014. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

En ferfikent ugy erzem hogy alapvetoen az en feladatom a csalad eltartasa, legalabbis ertektelennek ereznem magam, ha erre nem volnek kepes.

Tudom, ez elavult stb, de nem tudnek felszabadultan elni olyan (allandosult tehat nem ideiglenes) helyzetben, ahol nem az en vallamon van legalabb nagyreszben a csaladfenntartas.


Azt persze nem veszem rossz neven ha a feleseg is besegit, nyilvan.


Most 30 eves vagyok, harom eve volt eskuvo, most szuletett a masodik gyerek, az igazi sokaig nem volt, aztan elkezdtem tavolabb keresni, es vegul sikerult kb otezer kilometerrol :)

2014. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Én szingliként de több csajjal,akikkel jól érezzük magunkat.

Beszélni fogok 3 nyelven anyanyelvi szinten,lesz minimum 4 diplomám:

1.proginf BSC - ELTE

2.proginf MSC - ELTE

3.Software Engineering - Amszterdami Egyetem/de inkább MIT

4.MBA képzés


Mellette nagyon kigyúrom magam még jobban,100kg csupaizom test,tele leszek lóvéval,legjobb minőségű ruhákba járok,legkomolyabb órát veszem fel,hajam mindig belőve,testem csokibarna.

Legelismertebb szakember vagyok aki tízmilliókat keres,Porsche Carrera 4S-el Audi A5/A6/A7-essel járok.

Fitnesz versenyen is részt veszek.


Én így látom,a tökéletes pasiként mind külsőleg mind belsőleg.

Gyereket nem akarok,feleséget sem,mert sajnos egy idő után elhízik nekem meg ez nem kell,mert én ahogy idősödöm egyre izmosabb egyre jobb pasi leszek,de sajnos a nők 90%-a beleül a kapcsolatba,ezért lesz több vas a tűzben.


Remélem nem jön a piros kéz.


27Ffi

2014. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Harmadik, jot mosolyogtam rajta)))


Tudod en magyaron kivul angolul, franciaul es oroszul folyekonyan beszelek. Doktoratusom van, Parizsban dolgozom informatikaban. Tizmilliokat nem, de havi kb 2400 eurot keresek netto, mondjuk azert ez itt nem annyira rengeteg.


Azt hiszed ez kell a noknek? Egy francot. ram se nezett egy se azon kivul akit harom eve elvettem :)

30f

2014. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 az nem sámli
2014. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért is mosolyogtál?

2400 ercsi az kaka szerintem,figyelj egyik nem közeli rokonom kint amcsiban évi 220.000 USD-t keres plusz juttatások,és sima fejlesztő még.Meg lehet csinálni szerintem ha olyasmivel foglalkozol ami ritka vagy több területtel és nyilván saját cég is kell és nem Franciaországban.

Igen tapasztalatból mondom,hogy a jó nőkhöz izmos test nagyon kell,állandóan a hátsóm meg a vállaim fogdossák,meg,hogy aaaa de jól nézel aaaa de jó tested van,ott élvezkednek,nem én találtam ki.

Gondolom nem vagy edzett testű akkor nyilván nem fognak tolongani a nők érted,meg kell egy életstílus is amit nem sok pasi tud megélni sajnos :O

2014. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 ennyit egy Microsoft-os fejlesztő se keres, ne handa-bandázz itt nekem :D szintén IT-s
2014. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem leszek most népszerű, de ha a nők ennyire akarták az egyenrangúságot, és megkapták, akkor vállalják a felelőséget a rossz oldalért is, nem csak a jóért, és dolgozzanak úgyan úgy mint a férfiak.
2014. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 teljesen egyetértek. ezért harcoltak. de ezzel nincs is semmi gond. mindenki csinál mindent és ez így jó.
2014. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfinak kell eltartani a családot, de a mai világban szerintem egy saját házért még kettőnknek kell megdolgozni, mondjuk ha jobban odateszem magam akkor egyedül is megoldom :)


Gyerek igazából amint meg van az anyagi háttér és biztosan elég stabil a kapcsolat...életre szóló kapcsolatot szeretnék :)


milyen nőt szeretnék? olyat amilyet soha nem tudok kiérdemelni sajnos...de ilyet szeretnék...röviden jó anyát és jó feleséget! ezt már definiáltam magamnak nagyjából:


Szükséges belső tulajdonságok: (anyáskodó típus)

- kedves

- gondoskodó

- odaadó

- önfeláldozó

- féltő

- figyelmes

- türelmes

- önzetlen

- megértő

- bújós

- szeretettel teli

- szeretetre éhes

- hűséges

- ragaszkodó

- őszinte

- érett gondolkodású, de tud kicsit gyerekes is lenni

- komoly, de tud viccelődni is

- vannak céljai

- pozitív gondolkodású

- szeresse a gyerekeket és az állatokat

- mosolygós (őszinte, meleg, szeretettel teli)

- szeresse (vagy legalábbis fogadja el) magát

- igényes (tiszta, ápolt, nem elhanyagolt, nem szakadt ruhákban jár)

- szolidabban öltözik (nem ribisen)


Előnyös tulajdonságok:

- házias

- rendszerető

- előre tervez (ritkán spontán)

- 'Testi érintés' az 1. szeretet nyelve

- visszahúzódó

- szerény

- csendes

- félénk

- határozott

- játékos

- babaarcú

- hosszú, kiengedett hajú (akár fenékig érő)

- nőiesen telt (legyen mit fogni rajta!)

- fehérbőrű (nem szeretem a szolárium szökevényeket)

- alacsonyabb 172 centinél

- 18-22 éves kor között van


Hátrányos tulajdonságok:

- nyávogós

- hisztis

- sértődős

- erőszakos

- akaratos

- titkolózós


Kizáró tényezők:

- piercing

- tetoválás

- dohányzás

- drogozás

- rajzol szemöldök

- ápolatlanság

- bunkóság

- hanyagság

- önzőség

- beképzeltség

- egoistaság

- butaság

- hűtlenség

- kétszínűség

- pénzéhesség

- felszínesség

- függőség (pl.: facebook...)


nem tudom hol találom meg, de nagyon keresem, mindent beleadok, már amennyit tudok a 2 munka mellett...


És a jövővel kapcsolatban még sok tervem van :) de a lényeg benne az élethosszig tartó, szeretetben gazdag boldog párkapcsolat :) és ezek nem álmok hanem célok amiket el is fogok érni! még ha hihetetlen is...én hiszek benne :)


21F

2014. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!