Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez már kukolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez már kukolás?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyol az öcsém 13 éves. Közös a szobánk, így rendszeressen látjuk egymást pucéran, de mostanában szinti mindig ott van amikor öltözök. Engem nem zavar, mert megszoktam, de ez normális?
2014. júl. 18. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem! Szülők? Taps nekik!
2014. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a szégyenlősség nem volt téma.
2014. júl. 18. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg csak az öltözésről szól a történet nem lesz gond.

Érdeklődik a női test iránt megnézi. Ez érthető.

Egyelőre ennyi.

A probléma akkor van mindig ha közeledni is próbál valamilyen módon. Nah az viszont gond, és nem is kicsi.

2014. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem egymásra nem izgulnátok semmi pénzért,bár az öcsédet látva,valószínűleg beidultak nála a hormonok.

Szerintem zavarnia kellenne téged,mert lány vagy,sőt még ha fiú lennél lehet akkor is.

2014. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amiota az eszemeg tudom a közös szoba miatt kénytelen vagyok meztelenkedni, így megszoktam.
2014. júl. 18. 09:39
 6/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Ezzel amúgy nem lenne olyan nagy probléma,ami már azzá teszi,az a korotok.

Te nőiesedsz javában,ő meg pubertás elején még a legyet is elkapná.

És nyilván,ha közös a szoba,akkornem tudod annyit "magával lenni",amennyit akarna.

Szerintem ne nagyon öltözz előtte.

2014. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem a fürdőszobában öltözöl?
2014. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vszinü, hogy kukkol az öcsike, söt tovább megyek, vszinüleg utána rolad ábrándozva ki is veri magának. Ha nem zavar téged akkor ne foglalkozz vele. Egy dologra ügyelj, hogy nehogy lefényképezzen, mert akkor a pucér képeidre fogja az összes fiuhaverja fényesitni a bohocot.
2014. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Öcsém 14 én pedig 17 éves voltam mikor sikerült megoldani, hogy külön szobába kerüljünk.. Szerintem normális, mégis csak az öcséd, nem hiszem, hogy kéne attól félni, hogy kukkol, mert a nővére vagy..
2014. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!