Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Hagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Hagyjam vagy majd meglátjuk mi lesz?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal,nagyon jo volt a kapcsolatunk eleje csak a végére bepöccent mivel nem hagyok neki elég teret szaabdságot nagyon rányomulok (ez igaz tényleg mindig hivtam kerestem) és neki sok igy egyszerre,el van bizonytalanodva.

Beszéltem vele egyik nap személyesen most mi legyen akkor velünk hagyjuk egymást,azt mondta nem akarja hagyni szeretné folytatni ..én is bizonytalan vagyok nem tudom mi legyen..:/

arra gondoltam én befejeztem azt hogy keresem irok neki majd ha ő gondolja kezdjük uj lappal,illetve ha sokáig nem lép tétovázik maradunk barátok.

Mit mondotok aki már tapasztaltabb?16/L.


2014. júl. 18. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

mivel te vagy a lány annyira ne nyomulj, hagyd hogy ő is keressen,hivjon

sose jo az (szerintem) ha valaki nagyon rányomul a másikra

2014. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!