Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valami következménye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami következménye, hogy chatrouletten megmutattam?

Figyelt kérdés

Hülyeségből megmutattam...

Nagyon bánom már, nagyon félek

Fél éve történt

Lehet valami következménye, azon kívül, hogy letiltottak?


2014. júl. 18. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen nemű vagy és mit mutattál meg?

(mert ha lány van és a melleidet, akkor még talán el is ismerhető hülyülésnek...)

ha pl a farkadat vagy a puncidat mutattad, akkor az gáz, de következménye nem lesz...

2014. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Persze hogy lehet, de nyugodj meg, a pasimat úgy leitattam hogy chatrouletten verte ki egy másik palinak... röhögött... azt azért megkérdezem: miért?? Hogy volt benned annyi mersz?? Hány éves vagy?
2014. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha nem látta az arcod akkor nem gáz ;)
2014. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jaj nehogy ezen stresszeld magad!! Semmi baj nem lesz már!! :DD
2014. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Chhh fiatalok :DDDD nyugodj meg, sokkal rosszabbat is csináltam már.... :DD
2014. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
19:24 mit csináltál?
2014. júl. 18. 20:11
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy fiú vagyok.

És hülyeségből mutattam meg, már bánom...

Lehet hülyeséget kérdezek, de a rendőrség telefonszám vagy arc alapján nem tud megtalálni?

Tényleg annyira félek, hogy aludni alig tudok néha

2014. júl. 18. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
És mégis mi alapján érdekelné pont a rendőrséget, hogy ki mit mutogat a chatrouletten? :D
2014. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Magamutogatás...
2014. júl. 25. 19:29
 10/11 anonim válasza:
Én vagyok a 19:24-es, nálunk az történt hogy szex közben még be volt kapcsolva a webcam és chatrouletten is fentvoltam... azt hiszem olasz volt a pali, és csak nevetett és nevetett :D
2014. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!