Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősöm pasiját megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm pasiját megtaláltam társkeresőn, amint szexpartnert keres. Te szólnál a párjának?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm egy olyan lány, aki tényleg nagyon kedves, szeretnivaló és nem érdemli meg, hogy a háta mögött titokban a párja szexpartnert keressen. Ezt a srác nyíltan ki is fejti az adatlapján, hogy titokban keres szexre lányt, nagyon komolyan részletezi, szóval tuti komolyan gondolja.


A lány viszont nem a barátnőm konkrétan, de évek óta ismerem, tényleg nem ezt érdemli és most sajnálom szegényt. Nem tudom még mit tegyek-e, figyelmeztessem-e őt, szóljak neki a párjáról. :(


Belefolyni nem akarok, mert az ő dolguk, de a lány miatt lehet jobb lenne szólnom. Még nem voltam ilyen helyzetben.


Te mit tennél a helyemben?



2014. júl. 18. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Dátumot is néztél?
2014. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem, én neki szólnék, mindenképp!
2014. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1#

Persze, hogy néztem. 3 napja regisztrált. :/

2014. júl. 18. 19:27
 4/21 A kérdező kommentje:
Várom a tanácsokat :/
2014. júl. 18. 19:33
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem készitsd fel rá es mutasd meg neki egyszerre. Ha csak mondod, szerintem kicsi az esély rá, hogy azonnal elhiszi.
2014. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én csak a srácnak szólnék hogy vegye le azonnal, különben.....
2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha írok az ismerős csajszinak egy üzenetet (nem durr bele a közepébe, mert azt sem szeretném,h rám haragudjon meg) és mellékelek print screen-eket, meg nick nevet, az úgy okés, nem?


Fúú, tiszta szar kedvem lett ettől, miért kellett meglássam. :(

2014. júl. 18. 19:41
 8/21 A kérdező kommentje:

6#

Az a baj, ha szólok a srácnak, akkor biztos leszedi, de majd újraregisztrál más névvel (a képei rejtve vannak, szóval nekem max. nem adná meg legközelebb) és óvatosabb lenne és ugyanúgy elérné a célját, szegény lány meg mit sem tudna róla, hogy megcsalják. :/

2014. júl. 18. 19:43
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Miről beszélünk? Azonnal szólnék. Gerinctelen féreg. A csajnak joga van tudni.
2014. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy linket küldj neki...
2014. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!