Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mikor elélvez a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mikor elélvez a pasi mit csináltok a spermával?

Figyelt kérdés
Úgy értem lenyelitek, vagy csak lemossátok?
2014. júl. 18. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Megkenek vele egy kenyeret és megetetem a szomszéd kislánnyal.
2014. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lenyelem.
2014. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is azt mint az 1-es...
2014. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hova élvez.....ha a számba, akkor lenyelem, ha máshova, arra több verzió is lehetséges :)
2014. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Belemegy a gumiba.:)

Nem aktusnál pedig cicire, hasra megy.

Bár van, amikor le is nyelem. Helyzettől, kedvtől is függ.

2014. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
belemegy a gumiba :D amikor meg bogyót szedtem, akkor kitörlöm magamból :D
2014. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Elteszem ínségesebb időkre.
2014. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fényember ***** válasza:
100%
most sz*ptam le először a mostani barátom...nyeltem már másét gondoltam az övét is lefogom...imádom szeretem de nagy önuralom kellett ahhoz hogy ne kezdjek el öklendezni az ízétől... legközelebb mondom neki hogy inkább nem nyelném le :) (olyan íze volt mint a cigijének amit szív)
2014. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Fényember ez bizony így van, ott ürül ki a bagó is...

Nem tom mitől talán valami gyümölcs attól meg édes lesz..

A kovi lányok verekedtek valami tablettákon, beszedi a pasi és narancs vagy eper ízű lesz tőle nekik...

Régen a gyogyóba is lehetett kapni, én nem vettem a pasimnak, nézze meg akit érint...

2014. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, én már szoptam olyan pasit, aki viszonylag egészségesen táplálkozik, kizárólak társaságban dohányzik, mellette aktívan sportol, és keserű volt, nem volt túl jó, míg másiknak meg, aki dohányos (nem láncdohányos, de napi pár szálat elszív) ráadásul mindenféle szemét kaját eszik, neki meg tök finom édes volt.

Szóval nyilván függ életmódtól is, ez tény, de alkati dolog is, mert engem ez meglepett pl.

2014. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!