Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképesztően ronda fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképesztően ronda fiúként jobb ha leteszek arról, hogy barátnőm lesz és még véletlenül sem ismerkedek senkivel?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rusnya fiú vagyok,az arcom hihetetlenül ocsmány,szavakkal leírhatatlan,képet pedig soha nem fogok mutatni,mert hányingerem van,ha csak rá kell néznem a fejemre.És ez nem csak kitaláció vagy téveszme,tényleg ocsmány vagyok,szokták mondani a lányok,hogy"nem láttam még csúnya fiút,csak talán egyet vagy kettőt"na én vagyok az a kivétel.És mellé az alkatom is pocsék,190 cm magas vagyok és a tipikus nyurga gyerek:nagyon hosszú karok,lábak,libanyak.Hiába edzek és eszek,nem nagyon jön rám izom,csak lett egy kis hasam,amitől még még undorítóbb és gusztustalanabb lett a kinézetem.Nagyon utálok már kimenni akár emberek közé is emiatt,már csak az tartja bennem a lelket,hogy talán egyszer ki tudom igazán gyúrni magam és akkor legalább lehet esélyem elérni valamit.De ezt a fejformát lehetetlen megváltoztatni...köpedelem.
2014. júl. 18. 20:50
 1/7 anonim válasza:
Ne izgulj, majd megtalálod az igazit
2014. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy tudom vannak ilyen rusnya lányok is,de rájuk sem bírok nézni,mert undorítóak,velem biztos így vannak a kicsit szebb lányok.Szóval örökre egyedül maradok,mert képtelen vagyok vonzódni a hozzám hasonló ocsmányságokhoz.
2014. júl. 18. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fiú, hanem rinya gép vagy. Nagy különbség.
2014. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%
2014. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a problemam csak lanyban.

Elcseszettul ronda vagyok de megis keptelen lennek osszejonni egy hozzam hasonlo ronda emberrel.

A helyes fiuk meg messzirol elkerulnek.

2014. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Ennyit sírni pmek... Írj egy privit, jöhetsz a temetésemre siratóasszonynak. Te hülye gyerek!


Persze, hogy szerzel csajt, vannak mindenevők is köztük.

Meg szerezz valami zsíros állást azt majd lesz zséd plasztikára.


Amúgy én vagyok az élő példa, hogy lehet ronda gyereknek szép barátnője, nem csak ez számít. cső

2014. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marketingből ötös! :)
2014. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!