Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a véleményetek a mai tizenéves lányokrol?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Buták, műveletlenek, neveletlenek. Igénytelenek, uniformizáltak, idétlenek. Semmi egyéniség, de annál nagyobb öntudat.

Szókincs nulla, viselkedés katasztrófa, laza erkölcsök, érdektelenség, a fejekben teljes sötétség.

2014. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Én női szemmel is ugyan úgy látom, ahogy az első :)
2014. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Kb. 25-26 éves korukig megy a tiniszínvonal. Utána kezdenek kicsit megérni. (a sors iróniája, mikor lelkileg megérnek, testileg már összeaszodnak)
2014. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 et èrtek az elso kommentelövel, sok a tudatlan plaza p*csa, de nekem szerencsere sikerult okos, szep, jolnevelt, muvelt lanyt talanom, ami allitolag a mai vilagban eleg nehez
2014. júl. 19. 08:03
 5/12 anonim ***** válasza:
En meg majdnem hogy beleesek ebbe a tinedzser kategoriaba, de sajnos be kell ismerni hogy ez tenyleg igy van. Persze tisztelet a kivetelnek, mert azok is vannak
2014. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

sajnos az internet világa rontja el őket!

10 évvel ezelőtt még lehetett normális kapcsolatot ápolni ami nem fb beszélgetésben csúcsosodott ki!

2014. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Jaj istenem, mennyire hülyék vagytok. Egy halom rendes tizenéves csaj rohangál az utcán, csak ti vagytok a túl hülyék,hogy lássátok :D

Én nem értem, mit kell utálni a lányokat, láttatok már tizenéves fiút? Mindegyiknek ugyanolyan a haja, és mindegyik ugyanolyan hülyén pózol a szelfijükön. Ráadásul még butábbak is, mint a lányok.

2014. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Olyanok, mint minden tinédzser. Mi is ilyenek voltunk, ti is ilyenek voltatok, csak akkor belülről láttátok ezt a csoportot. Mindig is többségben voltak a gyerekes, felszínesek közöttük, de hát még tinédzserek! Csak ezt a gyerekességet más időkben máshogy mutatták ki.
2014. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért ne beszéljünk általánosságba!

Amiben nyugodtan általánosíthatunk,az a viselkedési forma,mert ezerből 1 az,aki ilyenkor ugyannolyan türelmesen,és szófogadóan tud beszélgetni anyukájával/mamával,mint amikor 7 éves volt!

De itt sem a "csináljunk mindent anyám engedélye nélkül" mentalitásra gondolok,hanem arra,hogy sokatat zavar már ilyen korban,hogy még mindig 7 évesként kezelik,és nyugodtan elengedhetnék a barátnőhöz este 9ig,de még mindig óvják a sötéttől,és csak 8ig engedik.(pl.)Ilyen veszekedések azért mindig vannak kisebb/nagyobb dolgokkal kapcsolatban,de a műveletlen,buta,neveletlen,semmilyen egyéniség jelzők,azért erősen durvák!!

Oké,persze vannak a mai divatlányok,de köztük is van normális!

2014. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Őszintén nekem semmi bajom velük, mármint az átlag csajokkal. Mivel kondizom ez meglátszik rajtam és emiatt buliban hamar kiszúrnak a lányok, odajönnek, v én megyek hozzájuk és mehet aminek mennie kell. Sokszor volt egy éjszakás kalandom ami nekem mint fiúnak nagyon jó élmény, de a lányoknál szerintem ez máshogy van. Ha adja magát akkor belemegyek. Én kihasználom az ő testét ő pedig az enyémet. egálban vagyunk, ha nem velem fekszik le akkor megdugja más, szóval nincs lelkiismeret furdalásom. De ha én lány lennék azért lennének elveim. Ha megházasodom akkor tuti nem ilyen csajok közül fogok választani. (tudjátok ezek a facebook hercegnők kacsa szájjal).

Bocsi, ha bunkónak tűnik a válaszom, nem volt szándékomban az lenni, de ez az igazság.

2014. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!