Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Túlbonyolítottam

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, elhívott egy randira. Jól éreztem magam, mondhatni még helyes is. Viszont én nem akarok tőle semmit. Most jöttem rá, hogy még nem vagyok túl az exemen, pedig ennek másfél éve. Viszont a srác felhívott, hogy nagyon jól érezte magát, és hogy találkozzunk még, meg hogy belém tudna szeretni. Mondtam neki, hogy oké, de félek, hogy ő többet vár ettől az egésztől. Nem akarom megbántani, elég égő lenne így eléállni. Mit csináljak?
2014. júl. 19. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
vágj bele aztán lesz ami lesz. Más nem kufircoltok egy jót :)
2014. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt!Az exen már túl kellene lépned... Egyszerűen csak érezd jól magad!:)
2014. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam vele, de mint egy baráttal. Nem érzem a vonzódást, pedig ha valakitől akarok valamit már az első találkozón érezni szoktam. És olyan rossz, hogy ő mondhatni belémzúgott.
2014. júl. 19. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah,szóval nincs meg a kémia...Hát az gáz.Akkor ezt mondd el neki,de attól találkozhattok ha jól érzed magad vele:)
2014. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!