Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet, hogy csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, hogy csak akkor szeretném elmondani, hogy szilikonjaim vannak amikor már jobban megismertek?

Figyelt kérdés
Ne ez számítson. Nem észrevehető, teljesen átlagos méret lett.
2014. júl. 19. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

hát jó ötlet, mert ez elég negatív kezdés lenne...de ne húzd sokáig, még az ismerkedés szakaszban mond el...


21F

2014. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár hónap után vagy az már túl sok?
2014. júl. 19. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az igazság sohase késő!!

védd ki azzal a hosszú időt,hogy nem is tartottad fontosnak megemlíteni

2014. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan fontos? :O
2014. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerkedés függő...mármint hogyan ismerkedsz...de ezt biztosan csak személyes találkozás után mondanám el a kiszemeltnek a helyedben...még mielőtt összejöttök, legyen ideje 'kilépni' a dologból, ha nem tudja elfogadni! nem kell pár hónap, 1. találka után mondjuk a 2.-on vagy a köztes beszélgetés alatt elárulhatod nyugodtan szerintem
2014. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem akár az elején is elmondhatod, mert nem nézlek le érte. Bár ha együtt lettünk volna előtte, akkor tuti nem hagytam volna, hogy megtedd. De megértem, hogy nem tetszett a külsőd ezért akartál változtatni rajta. Sajnálom, hogy nem volt melletted senki, aki megerősítette volna az önbizalmad.

26/F

2014. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt mellettem, de teljesen rám hagyta, szerencsére megértette, hogy ezt nekem egyedül kell eldöntenem. Vagy 2x mondta, hogy ne csináltassam meg, de nem kergetett vele az őrületbe amiért hálás vagyok... :)
2014. júl. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!