Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi tudja elrontani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi tudja elrontani a kedvetek (nők/pasik, autók, gépek, stb. )?

Figyelt kérdés

Én eddig azt hittem semmi és most 25 évesen eljutottam oda, hogy vettem egy autót és majd felrobbanok amikor csak rá gondolok..

Se a kapcsolataim se a pénz se a munka, semmi nem tudott eddig így elszomorítani mint egy ..... kocsi. :/

Mindent tök lazán tudtam kezelni és lesz@rni ha bármi baj volt, de ez már annyira bosszantó h kikészülök és nem lehet mit tenni.. v gyújtsam fel?? :D


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Hogy oldottátok meg?


2014. júl. 19. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aludj rá egyet! Holnapra szebbnek fogod látni majd a világot.
2014. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én (saját magamnak).
2014. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Roppant jó vétel lehetett! :)

Elárulod, milyen gyártmány, ami ilyen érzéseket képes kiváltani belőled?

2014. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ford :D

jó vételnek tűnt, erre van egy olyan hibája amivel senki nem tud mit kezdeni :S

Kívülről szép, belülről szép, nem volt vészes az ára (lehet még most kéne eladnom amig még a ráköltött pénzzel együtt is ki lehetne hozni 0-ra) és több szerelővel is átnézettem akik mind azt mondták h megérte de ez az 1 hiba ami 4 hónap után előjött nagyon gáz..

2014. júl. 19. 16:03
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem 1 ember: ÉN MAGAM!

Van igaz több végzettségem, barátok, munka, félretett pénz...(jogsi kocsi még nincs de tervben van)


engem csak a magány volt ami kikészített, de szerencsére kisegítettek belőle :)

pár belső tulajdonságom van még ami zavar, de azokat is sorban javítgatom :) ha én úgy állok hozzá a dolgokhoz, hogy sikerülni fog akkor sikerülni is fog, nekem egyedül párkapcsolat nem jött össze, de eddig nem is törtem magam érte, jól meg voltam egyedül...most érdekel igazán a dolog :)

2014. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez önmagában egy paradoxon, hogy Ford, és jó vétel :) Nem hiszem, hogy ilyen létezik.

Hát nem tudom, majd a szerelők eldöntik... bár ha sikerül lenyugodnod, és beáraznod a mínuszt, én elgondolkoznék egy cserén...

2014. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

...amúgy az ilyesmi engem is fel bír b@.szni.


Leginkább az olyan dolgok, mondjuk akarok venni valami műszaki cikket.

És inkább többet áldozok rá, általában jobb hosszabb távra tervezni, és egy magasabb árkategória magasabb minőséget ígér.

És erre kiderül, hajszálra pont ugyanolyan foskupac, mint akármelyik másik 1 forintos leggagyibb hulladék.

Na az ilyentől agyvérzést kapok...

2014. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát ez az, pedig direkt hónapokig vártam nézegettem a kocsikat h ne kapkodjam el és erre ez lett...


Pedig kívül belül tip-top, törés és karcolás mentes, szép fényes festéssel, belül sehol semmi kopás vagy folt (ülésen se), nincs megkarcolva a kilincsnél , nincs megkopva a lámpakapcsoló, minden olyan mint egy szalonautóban de tényleg. És erre van olyan elektronikai hibája amire senki nem tud rájönni.

Am minden jó rajta, diesel de nem füstöl (még tiltásig forgatva sem), fékek szinte újak, futómű is hibátlan, gumik jók, és elég sok extra is van benne.

2014. júl. 19. 20:54
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem az rontja el k*rvára a kedvemet, amikor egész nap nem megy el a net semmi baja, aztán elkezdek CS:GO Rankedezni, a közepén megszakad.

Már azon is gondolkodtam, hogy egyszerre 2 netet fizetek, csak ha az egyik elmenne, át tudjam dugni a másikra gyorsan.

Bár ez az egész csak azért idegesítő, mer ha félbehagyod egy hétre bannolnak :S

2014. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én mentálisan stabil vagyok, egyedül a nők miatt tudok teljesen érzelmileg kifordulni amgamból és magamra se ismrek.. Próbálok rajta változtatni,de nem nagyon megy.. pedig jó lenne
2014. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!