Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatott lányoknak mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatott lányoknak mennyit szoktak adni?

Figyelt kérdés

Gondolom közös megállapodás alapján, de azért mégis, kíváncsi vagyok. Egy 100-asra tippelnék havonta így laikusként, de egyébként fogalmam sincs.

Főképp fiatalabb nőkre gondolok, tehát 18-25 év közöttiekre, amikor hetente egyszer-kétszer találkoznak csak.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 19. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ahogy megegyeznek, meg amennyi pénze a támogatónak van.
2014. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gondolkodol a tarifádon mi cicus?
2014. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
xD
2014. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Attól függ miért cserébe támogat. És mennyiszer. No meg amit adni tudnak egymásnak.


Szóval jól látod, közös megegyezéssel.


De ha átszámolod: egy prostituált kér mondjuk egy óráért egy tizest, egy hónap 4 hét, heti 2-vel az 8 -> 80e.

2014. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Esélytelen, nem vagyok egy szépség, csak kíváncsi vagyok hogyha az lennék és ilyesmire adnám a fejem mennyit kaszálhatnék :D Avagy ez egy tipikus "szombat este is itthon kell s.ggelni és unatkozok" kérdés
2014. júl. 19. 21:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát, akkor annak a nőnek nem fizetnek túl jól. Ha már anyagiakról van szó, gondolom egy 150-200at havonta kapnak azért... plusz tárgyi ajándékok.
2014. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Na kérdező akkor mindjárt írja neked a priviket a sok nyomi, hogy ne unatkoz....
2014. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"egy 150-200at havonta kapnak azért... plusz tárgyi ajándékok." azt a büdös mocskos életbe o.O az már szép, az kb. mindenre elég, márha nem villában lakik gondolom.

80ezer max albérletet fut ki gondolom (nem vagyok pesti, tehát csak elmélkedekÖ

2014. júl. 19. 21:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha csak azt vesszük, hogy a nagyon kisigényű útszéli lányok elkérnek egy-egy aktusért egy 10es körül, és ezt fölszorzod havi 3x2 alkalomra, akkor tartunk kb ott, amit te itt feltételeztél.

És ezek nem az egyetemisták, hanem az út széli, leépült-bedrogozott roma lányok.


Aki "barátnő feelinget" akar, meg diszkréciót meg ápolt csajt, az azért többet perkál. Egyébként sztem a heti kettő kitartott esetében inkább gyakori mint ritka. Ha valakit kitartanak, akkor ott általában van egy asszonka, és ha ilyen gyakran eltűnik a csávó, az feltűnő.

2014. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy ilyen létezik! Ha csak 100k, akkor én is fenntartok egyet; sokkal olcsóbb, mint barátnőt "tartani". Kérdező, akarsz az eltartottam lenni? :D
2014. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!