Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar?

Figyelt kérdés
csajok, titeket zavar,ha a pasitoknak van egy kis hasa (felesleg nem sok!) vagy egyáltalán nem zavar? esetleg ha nem kockás egy srác hasa akkor szóba sem álltok nem kockás hasú srácokkal?:D furcsa kérdés és igazából jól megbonyolítottam ezért bocsánat:D 16/f

2014. júl. 20. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam abszolút nem baj. Inkább legyen egy kis hasa, mint hogy olyan vékony legyen mint egy 5 éves kislány
2014. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik..nekem pl nem kell olyan srác aki színizom és kockahasú.. jó az a picipoci :)
2014. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj :)
2014. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a kis pocak. Az én páromnak is van. Nem kövér csak egy kicsit puhácska úgy hastájékán de én még kifejezetten szeretem is :) Na persze azért meg tudom nézni a kocka hasú pasikat is de nálam semmiképp sem hátráltató tényező az ilyesmi.
2014. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha van egy kis minimális hasa. Mindenkinek más tetszik , nekem pl. a sima lapos has , a kocka hastól hülyét kapok , egyszerűen nagyon nem szeretem. 16/l
2014. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. És csak remélni merem, hogy a fiúkat se, mert nekem is van egy pici pocim. :) 15/L
2014. júl. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat:D #6 én kifejezetten szeretem, ha egy lánynak van egy kis hasa:) imádom:)
2014. júl. 20. 02:14
 8/8 anonim ***** válasza:
engem egyeltalán nem zavar, az zavar ha olyan vékony mint egy fogpiszkáló. A kockás has is jó, de csak egy bizonyos mértékig, utána már csúnya.
2014. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!