Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy lány így öltözik?

Figyelt kérdés

Ilyen időjárásnál eléggé el vagyok veszve.

Amiben a legjobban erzem magam, az bő, laza kötött pulcsi, rövidebb szoknya, harisnya, bakancs, vagy massarkú bokacsizma, különleges ékszerek, kevés smink, állig érő haj.

Kisvárosban élek, elég furán szoktam rám nézni.

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

17L



2014. júl. 20. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködésed miatt néznek rád furán, hanem mert 140 kiló vagy.
2014. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sok ruha van rajtad
2014. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kép esetleg ?
2014. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
huuh szép lehetsz lányként mondom. Amúgy én is hasonlóan öltözködök csak hosszú hajam van és rövidebb szoknyákat ritkán hordok (van rajtam egy kis! felesleg). Örülj, hogy megnéznek, biztos jól nézel ki. Ha zavar gyere ide fel Pestre kb. senki sem fog észrevenni, elveszel itt a tömegben. :)
2014. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!