Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az este osszegabajodtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az este osszegabajodtam az unokatsommal, bajban vagyok, tudnatok segiteni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval az este miutan mar mindenki lefekudt aludni en nem tudtam aludni ezert meg inkabb kimentem egy kicsit a teraszra, de ott talaltam az uncsimat is. Elkezdtunk beszelgetni, aztan a tema elkezdett kisit intimebb terekre is atterelodni, kinek hanyszor volt meg hasonlok. Valahogy a szekekink is kozeledtek egymashoz de azt nem tudom hogy? Egyszer egy kis nevetes kozbe megcsokolt, egy kicsit megleopdtem de reflexbol visszacsokoltam, utana par perc mulva a nyugagyba fekudtunk... (az eleje ennyi tovabb meg van de nem tudom h lenyeges-e h mit csinaltunk)

Nem tudom h most hogyan tovabb?? Lehet-e ebbol kapcsolat? De azert valamilyen szinten titokba? Vagy talaljak ki a rokonoknak, nem nagyon akarnek.

Mindenfele valaszt elfogadok csak segitsetek! Irhattok privat uzenetet is ha ott jobb.

17/f



2014. júl. 21. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsétek el ami történt.
2014. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi es kifelyezesi hibak miatt siettem es kicsit osszevagyok zavarodva...
2014. júl. 21. 08:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha volt mar valakinek hasonlo tapasztalata azt is megirhatja, privatba is ha nem akarjatok h mindenki elolvassa
2014. júl. 21. 08:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Legalább lány az unokatesód?
2014. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el mihamarabb, ne agyalj rajta, menj el és szedj fel egy csajt.

Lényeg: felejtsd el.

2014. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Unokatesóddal semmiképp...Felejtsd el minél hamarabb..
2014. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engedéllyel még össze is házasodhattok, szóval... De csak ha nagy a szerelem. :) Ez meg csak egy kis kufirc volt. :) Ha jó volt mindkettőtöknek, suba alatt ismételgethetitek. :)
2014. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
felizgatnak az ilyen sztorik feltéve ha igaz is.
2014. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Unokatesó nem vér szerinti rokon. Szabad a gazda.
2014. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
neked az unokatesó nem vér szerinti rokon!? azért ezt így nem mondanám...
2014. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!