Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a rasszok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a rasszok, embercsoportok keveredéséről? Közös gyerekekkel, mindennel. Fekete-fehér, fehér-ázsiai, stb.

Figyelt kérdés

Neked lenne közös gyereked egy másik rasszú emberrel? Vagy ha nem mindtől, csak konkrétaktól, akkor melyiktől?

El tudnál képzelni kapcsolatot, szexet egy másik rasszúval?


[link]

[link]


2014. júl. 21. 09:49
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
egy japán lánynak örülnék
2014. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan kicsit rasszista gyanús..

Elsősorban emberek vagyunk. Tudunk egymással szaporodni, legyen az bármilyen rasszú. Honnan tudjuk azt meg, hogy lenne-e gyerekünk egy ilyennel? Nem látjuk a kristálygömbünkben, hogy kibe leszünk szerelmesek.

2014. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha valakinek bejönnek a szinesbőrűek,akkor kerít magának egy ilyen társat és boldogan élnek,nekem ezzel semmi bajom.

Személy szerint csak fehérrel és távol-keletivel jönnék össze,feketével nem.Nyilván vannak helyes félvér fiúk,de nem bírom elképzelni magam velük.Ki tudja,lehet pont egy olyanba leszek szerelmes.

L

2014. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén engem nem zavar a keveredés. Úgy gondolom mindenki maga dönti el mi a jó neki és kivel találja meg a boldogságot abba kívülállóként semmi beleszólásom nincs.

Volt már kül. nemzetiségű barátom, igaz ugyanolyan európai mint én tehát ott rassz keveredésről nem igazán lehetett beszélni. Egyébként ízlés kérdése, a néger, arab, indiai tehát a sötétebb bőr nekem nem vonzó, de csak fizikálisan, attól hogy ilyen vagy olyan a bőre még lehet remek ember.


25/N

2014. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2:

Miért lenne az rasszista, aki kimondja mondjuk deklaráltan, hogy ő soha az életben nem akar semmit mondjuk négerektől szexuális, szerelmi téren?

2014. júl. 21. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Soha életemben nem akarok keveredni cigányokkal , négerekkel,arabokkal ,muzulmánokkal,nem mert az a fehér inteligens faj kipusztulásához vezetne így is kevesen vagyunk már mi árják.
2014. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, szerintem izgalmas, hogy a gyerekek is úgy nőhetnek fel, hogy belekóstolhatnak esetleg kétféle kultúrába, nyelvbe.
2014. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
6-ossal egyetértek, meg nekem amúgy is csak a fehér, europid lányok tetszenek igazán. Az europid rassz mellett amúgy még a mongolid az egyetlen igazán intellingens ember ezen a bolygón, a többi csak egy hanyatló, barbár társadalmat eredményezne. Ezért nem kéne engedni beáramolni a fehéreken, mongolidokon kívül más fajokat!
2014. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát valahogy gondoltam, hogy ilyen gondolkodású emberek fognak válaszolni. velük valószínűleg még a fehérek sem keverednének.


én fehér ember lévén egyáltalán nem tartok butábbnak más rasszút magamnál, minden rasszban vannak "férges" emberek, szóval igen, ha a szerelmem pont néger/japán/arab/akármilyen lenne, aki nekem tetszik, akkor persze, hogy "keverednék" vele. Az ilyen kapcsolatokból született gyerekek amúgy is általában gyönyörűek, ebből is látszik, hogy minél különbözőbb két ember génállománya, annál ellenállóbb utód jön létre.

2014. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!