Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól vettem észre, hogy GYK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre, hogy GYK sok helyes srác van?

Figyelt kérdés

Eddig akivel beszéltem télleg helyesek voltak

azt gondoltam hogy valami kocka fejűek vannak itt


2014. júl. 21. 20:34
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

"divatos legyen"


na ez...:DDDDDDD remélem nem gondoltad komolyan.

2014. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

divatos alatt fizurát értetem

ne le ragadt snasz 1 fazon


The best : annyi a véleményem , hogy nem ismersz... így beszélhetsz amit akarsz... nem azt nézem hogy mit mondasz, hanem hogy KI mondja

2014. júl. 21. 21:16
 33/46 anonim ***** válasza:
Nos, tény, hogy nem ismerlek, egyetlen problémám, hogy tökéletesen megtestesíted azt a női kasztot amitől kiráz a hideg. Miután téged nem érdekel, nyugodtan leírhatom a véleményem mint egyfajta levezetés. Legyen divatos...mi a divat? Ez a yolopáwaswag, mert az a divat, meg ez a pontozásos baromságod. Nem beszélve erről, hogy mindenki pontozza magát...na ha engem ma 10-en megnéztek a 47-es villamoson akkor én egy szuper jó nő vagyok? Nem. Meg...a legjobb...a "télleg" Szóval értem én, hogy gőzgép, csak mi hajtja? Kb itt tartunk
2014. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Nem is nézheted, hogy KI mondja, ha egyszer te sem ismersz. Akkora öngól, mint a ház. :D Persze fb-on jól mutatnak ezek a bölcsességek, csak üresek.
2014. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

én nem arra a dívatra gondoltam:)

Én szeretem ha egy férfi FÉRFI

Akár kisebb nagyobb borosta is jöhet nekem mind1

csak ne legyen egy simára le nyirva a haja ennyi

de mindenkinek más más tetszik

2014. júl. 21. 21:23
 36/46 anonim ***** válasza:
én sok emberrel beszéltem vannak normálisak de aki helyes az kb 2 ember volt
2014. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Hát akkor én nem vagyok jó ... borostám van meg 0-ás géppel nyírják mindig a fejem :) ezeket a páwákat meg néha kettéfejelném úgy igazából.
2014. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

de én nem páwára gondoltam:D

Az érzés ugyan az

kopaszoktól meg félek

2014. júl. 22. 12:13
 39/46 anonim ***** válasza:
Engem viszont érdekelne, ha divatos frizurára gondoltál, és nem a páwára, akkor milyenre? Merthogy sajnos még mindig ez az idióta ecsethaj a divatos.
2014. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Ecsethaj a tetejere felakasztott baseball sapkával, aminek a sildje egyenes :)
2014. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!