Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg belémszeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg belémszeretett a haverom? Vagy ez csak fellángolás? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint 4 éve szeret,de csak két éve vallotta be.Azóta kétszer szerelmet vallott és próbál nekem megfelelni mindenben.Fiú létére ő erősködött ,hogy a párom akar lenni szalagavatón ,mindenféle programot kitalál és mindig alkalmazkodik.Fél éve jár egy közös barátunkkal ,de azt mondta ,hogy fogalma sincs ,hogy i ez ,mert nem érez semmit.Aztán egészen mostanáig csak hébe-hóba írt és szervezett közös programokat.Gondoltam ,hogy mostmár letett rólam és barátok vagyunk ,de tegnap írt ,hogy nem tudott elfelejteni és valószínűleg már nem is fog tudni .Csak azért talált ki mindenféle dolgot ,hogy találkozhasson velem-jó ez logikus-. Persze jólesik ,hogy vki ennyire kedvel ,de az már nem ,hogy miattam feladja önmagát ,hogy nekem próbál megfelelni.Ráadásul ott van a barátnője is ,akit nagyon jól ismerek és őt sem akarom megbántani.Soha nem bíztattam ,legfeljebb annyival ,hogy két éve vagyunk haverok/barátok /a jóég tudja h mi ez...azelőtt pedig nem igazán beszéltünk.Lehet hogy ez buzdította ? Amúgy mondtam neki ,hogy nem ,mert amikor először vallott szerelmet én éppen mást szerettem,a következő alkalommal meg még a "sebeimet nyalogattam".Most hatással van rám ,hogy ennyire ragaszkodó ,de nem akarok vele csak emiatt összejönni.Néha elgondolkozom rajta ,hogy milyen kedves srác és folyamatosan változik méghozzá jó irányba .Nem mondom ,hogy miattam ,de akkor kezdett el változni ,amikor először visszautasitottam.Szóval a kérdésem főleg azokhoz szól,akikkel szintén előfordult ilyen.Mit csináljak ?Próbáljuk ki ? Még nem vonzódom hozzá csak a személyisége megnyerő.Ha ki is próbáljuk ,nem fog neki szakítás után jobban fájni ?Az nem lehetséges ,hogy ne találkozzak vele ,mert mindig keres és nagyjából egy társaságban mozgunk.

2014. júl. 21. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
De aranyos :) en mar igy most megsajnaltam a fiut :) szerintem egy probat meger.. Mert ha nemadsz neki eselyt akkor utana teged fog gyotorni a lelkifurdalat hogy nem adtal neki eselyt es meg azis kiderulhet h o az igazi :)
2014. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is próbáljátok meg:)
2014. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Abban igazad van ,hogy nagyon kevés az olyan csupaszív ember mint amilyen ő :) De menjek homlokegyenest az eddigi nézeteimmel ?Bár igaz ,hogy azok sem váltak be.
2014. júl. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!