Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok.a barátom most 17.augusztus 14-én lesz együtt a 6ik honapunk mde viszont augusztus 18-án lesz 18 éves..Ti a helyemben milyen ajandekot vennetek neki?:) nincs ötleteem :/

2014. júl. 22. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább leírhatnád, hogy mi az érdeklődési köre.
2014. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RootedRainbow ***** válasza:
Hát igazából amit szeret... lesz itt 800 komment hogy feküdj le vele, de ha azt akarnád, nyilván nem kérdeznéd
2014. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En most konkret ajandekra gondoltam..nincs nagyon erdeklodesi kore..neha focizik de nincs erte oda..kocsik sem igazan erdekelik.szeret a divatnak megfeleoleen oltozni.jo magas srac.xboxozni szokott mindene meg van fogalmamsincs mit vegyek neki...
2014. júl. 22. 14:35
 4/6 anonim válasza:

Vidd el egy szabóhoz, mondván esküvői öltönyt varrattok neki *-*

Vicceltem.

Érdeklődési körtől függ. Az én barátom pl tényleg örülne egy méretre szabott öltönynek. De ha az átlag pasit nézzük szerintem valami szabadidős foglalkozásnak is nagyon örülne. Gokárt, paintball, stb. a lényeg, hogy veled csinálja :)

De ha nagyon nem lesz ötleted, akkor menjetek el vacsorázni, esetleg vegyél neki videojátékot, vagy oda szóló kupont, süss neki tortát, rendezz neki bulit. Az ötletek tárháza végtelen, ha valami hagyományosat akarsz neki adni. :)

2014. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom de szerintem valami parfum lesz a vege
2014. júl. 22. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Parfüm, esetleg csoki, az én barátom nagy édességmániás, mindig tuti befutó volt egy csoki különlegesség. Esetleg vehetsz neki pólót, karkötőt, nyakláncot. Sörös korsót valami frappáns felirattal, gravírozott gyújtót ha cigizik, kulcstartót. Nem feltétlen kell cukiságot venni, hasznosnak egyébként is jobban örülnek a férfiak. Hirtelen ennyi jutott eszembe :D
2014. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!