Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kinek mi jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinek mi jön be?

Figyelt kérdés
kort írjatok pls
2014. júl. 22. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:

És mégis miben mi jön be?!:D

Férfiakban?

2014. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csokornyakkendo, 2naposborosta, markans vonasok, eres kar

16L

2014. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miben? A múlthéten elütött macskában??
2014. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bableves, túrós tészta, francia krémes!
2014. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked a ló. De nem bejön, hanem benéz!
2014. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tévémben elég sok csatorna bejön,de a rádiót sikeresen eltekertem,azon csak pár adó jön be.
2014. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Didiiayer ***** válasza:
hozzám most egy szúnyog jött be
2014. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a fiúkban mi jön be, akkor annyit válaszolnék, hogy mindenkinek más az izlése. De nekem pl. majdnem mindegy, hogy hogy néz ki csak legyen ápolt. Engem inkább a belső tulajdonságok vonzanak. Úgyhogy legyen okos, kedves, jó szívű, gondoskodó és tudjon szeretni az illető. Persze az se rossz ha helyes a srác ;)
2014. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ördög a konyhába...
2014. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a fiúkban mi jön be, akkor annyit válaszolnék, hogy mindenkinek más az izlése. De nekem pl. majdnem mindegy, hogy hogy néz ki csak legyen ápolt. Engem inkább a belső tulajdonságok vonzanak. Úgyhogy legyen okos, kedves, jó szívű, gondoskodó és tudjon szeretni az illető. Persze az se rossz ha helyes a srác ;)
2014. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!