Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a vėlemėnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a vėlemėnyed erröl?

Figyelt kérdés

17f


Apám folyton beszologat... diszkoba küldd, csajozni stb.

Ilyenkor csak annyit mondok,hagyjál már... na, akkor már le is támad. Egyedül fogsz megöregedni... nem rám" ütöttėl",ilyen szövegekkel: )


De amit a tegnap csinált, az volt az utolso csepp a pohárban... durván összevesztünk.



Ö beszėlt egy csajjal,hogy neki milyen jokėpü fia van...na,a làny rám is hajtott...de ėn tudtam,hogy apám beszėlt vele, vagyis gondoltam.


Megkėrdeztem ės beismerte, hogy beszėlt vele...


Szoval most,hogy nem szolunk egymáshoz:)


Kinek adsz igazat?



2014. júl. 22. 03:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőtöket megértelek, az apudat is, mert kinek másnak a feladata lenne az életre való nevelés, ha nem a szülőé. Csak nem akarja, hogy elvessz a világban, mert elnyomnak.
2014. júl. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkinek, faterod azt hiszi homokos vagy, és pánikol, te meg meghülyültél, ha elhatod a potya puncit. Mindkettő szörnyen hangzik.
2014. júl. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A te döntésed, hogy kivel jössz össze, h ki tetszik, nem szabad erőltetni, az a legjobb ha váratlanul toppan be az életedbe a megfelelő személy. Meg hát 17 éves vagy...nem fogsz egyedül megöregedni attól, ha most nincs barátnőd. :) Állj ki magadert, de csak óvatosan, mégiscsak az apád, de nem szabad hagyni, h egy abszolút rád tartozó döntést ő hozzon meg. Kitartást, és remélem hamar dűlőre juttok! :) 16L
2014. júl. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Potya punci:)

Hát az csaj tartsa meg magának a punciját... nagyon csunya:)


Nem vagyok meleg... de amugy mikor összevesztünk azt is mondta rám hogy b**i.


3.Igen... ugy állok a dolgokhoz mint ahogy leirtad:)

2014. júl. 22. 04:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat apad szerintem csak fel hogy homi leszel.. De tulzas amit csinal... Es te meg ha nem vagy homi miert nem erdeklodsz a csajok irant? Ideje kielvezni fiatalsagodat aztan hazasodsz stb .. Nekem azt mondjak elvezzek ki mindent probaljak ki minnel tobb embert aztan ha hazasodok nem vagyok masra ...
2014. júl. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A te életed, a te jogod azt irányítani, ne engedd a faterodnak, hogy átlépje a "hatáskörét" de a tanácsait nyilván meghallgathatod attól.
2014. júl. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Apád csak attól fél hogy b..i vagy. Tény és való benne vagy a korban hogy csajozzál, de nem vagy elkésve semmivel. Ha még nem akarsz ne csajozz. Nem vagyunk egyformák, ha még nincs kedved hozzá nem kell erőltetni. Ezt mondjuk apád is beláthatná.

Nem kell utálnod miatta, nem akar ő rosszat, csak túlságosan rád erőlteti a dolgot.

Szerintem nem akarja hogy kimaradj ezekből a dolgokból, mert azért kevés jobb dolog van egy igazán jó kufircolásnál! :)

25/F

2014. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Papád nem normális, már bocsánat.
2014. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!