Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti szeretitek ha kuzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti szeretitek ha kuzdeni kell egx lanyert?

Figyelt kérdés
Ertem ezalatt azt,hogy nem lesz rogton smaci az elso talalkozasnal,hanem kesobb,kuzdelem aran jonnek ezek a dolgok?
2014. júl. 22. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne tisztázni mit jelent a kűzdelem szó ebben az esetben :)

Volt egy nő akiért 7 hónapig kűzdöttem, mert nem hogy nem tetszettem neki, hanem kifejezetten utált engem. Nos ennyi ideig tartott, és nagyon sok mindent elviseltem tőle. Belém szerett, két évet töltöttünk együtt. (az megint másik kérdés, hogy életem nagy hibája volt megszerezni őt)


És ott a feleségem, akivel egy hét levél váltás, két telefon beszélgetés, és randi után történt az első csók. Mindez két héten belül :) Egy métert nem kűzdöttünk egymásért, csak tetszettünk egymásnak, és szépen ismerkedtünk egymással, és ha úgy tetszik összejöttünk. Minden ment simán. Ennek 12. éve.


Szóval ha a kűzdelem annyit jelent, hogy próbálkozni kell, több kosarat is ad, nekem kell koslatni utána, hogy rávegyem egy randira, meg tenni a szépet, akkor az ki van zárva. Ezt 20 évesen romantikus ifjú hévvel megcsináltam szó nélkül, de mai fejjel már azt mondom, hogy amelyik nő nem képes egy randi felkéréskor eldönteni, hogy akar e randizni az felejtős egyből. Amelyik meg direkt csinálja és játszmázik, az "játszmázós", és rafináltkodós, azt egyenesen ajánlott elkerülni.

Exem kapcsán k. megtanultam, hogy egy nő ha játszmázós az akkor is játszmázni fog ha el akar érni valamit és annak sokszor nincsen jó vége. Ráadásul az, hoyg rafináltan irányítani akar az azonnali szakító ok.

Amíg kompromisszum képes vagyok akkor is ha gruppen szexben csalt meg, hs irányitgat, akkor kódolva van bele, hogy át fog verni egyszer, tehát azonnal szedheti a sátorfáját.

Lehet csak a rossz tapasztalat miatt túlreagálom, de ahogy játszmát látok ott vége is a dalnak.

2014. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!