Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még ezek után sincs önbizalmam és mindig egy kis ronda senkinek érzem magam, akitől undorodnak a lányok és úgysem akarnának semmit se, se kapcsolatot, se mást?

Figyelt kérdés
Már több lánnyal is kavartam, smároltam, párat közülök simán fogdostam, ölelgettem, puszilgatam és hagyták is, kézenfogva is sétáltam már lányokkal, mégis úgy érzem, hogy még mindig nem vagyok elég jó egy lánynak sem, meg valahogy megijedek, mikor már olyan kerül szóba, hogy esetleg járhatnék egy lánnyal. Legszívesebben eltűnnék ilyenkor egy életre. Jó érzés, ha megölelhetek, megcsókolhatok egy lányt és nem ellenkezik, de valamiért félek a kapcsolattól, meg úgy érzem igazából nem is kellek én egy lánynak sem, talán csak valam tartalék vagyok meg úgyis vannak jobb fiúk, én ronda vagyok meg béna is. Régebben azt mondták, hogy majd a sikerek után lányoknál megjön az önbizalmam, most meg hiába voltam már több lánnyal is nekem nem lett több önbizalmam, sőt még mindig parázok első talin is, hogy jaj, mi van, ha ronda vagyok és nem tetszem a lánynak stb. Ennek ellenére legutóbb is ölelgettem, puszilgattam egy lányt és látszólag élvezte is, nem is ellenkezett, de én valahogy úgy érzem neki sem vagyok elég jó és igzaából úgysem kellenék neki meg, hogy itt a kapcsolat lehetősége is feljött már megint, beparáztam és menekülni támadt kedvem.

2014. júl. 22. 18:31
 1/4 KnightBalazs ***** válasza:
0%
Nem olvastam el az egészet. Egy pár kérdésem van: Sportolsz valamit? Van olyan dolog amiért sokat kell küzdened és aztán büszke vagy magadra amikor eléred őket? Férfi vagy?
2014. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Nem lehet, hogy az említett lányok mind rusnyák voltak?
2014. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ide..az ha szinte minden csajt lesmárolsz mindjárt nem egy jó ok,amiért egy lánynak is járni a kellene veled.Amondó vagyok,hogy vegyél vissza a ''több'' lány fogdosásából meg stb.Ha ezt egy olyan lány lássa meg akinél még esélyed is lenne akkor nagyon elrondtod a dolgot.Azt fogja minden lán hinni hogy csak szexre kellenek..Előbb ismerd meg a lányt,dumáljatok..aztán tedd fel neki a kérdést..beleegyezik utánna smárolhattok,fogdoshatod (természetesen csak ha engedi)
2014. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenél a lányoknak,a randira se mennének el,nem gondolod?Ne parázz,szerintem még nem értél meg arra hogy komoly kapcsolatod legyen.
2014. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!