Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyrázzam meg az anyámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyrázzam meg az anyámnak?

Figyelt kérdés
Ez úgy történt hogy anyukám testvére meg a lányai hozzák költöztek nagyon nem kedvelem azt a csajt .Bunkón viselkedik a suliban és lejárat mindennel ami csak az eszébe jut és az ikertesóm persze mindenben mellette áll.Az én legjobb egy fiú.Aki csak a barátom de egy hete Osloban egy szobába voltam a legjobb barátommal.Az nap este szőrnyű volt mert az apám hívott hogy meghalt a nagyapám és azelőtt néztünk egy filmet ami a világvégéről szólt és anyám közölte velem hogy kiszemelt nekem egy fiút.És ebből a három szörnyűségből kevert az agyam egy álmot mivel nekem fotomemoriám van még valóságosabbak az álmaim.fél óránként felriadtam És úgy hajnali 3 körül ismét felriadtam és akkor a legjobb barátom is felkelt és megcsókolt és én is vissza csókoltam és nem tudom mi a megfelelő szó erre nem csak egy csók volt de nem is szexeltünk és ezt fel vette az unokatestvérem.Másnap kiderült hogy az a fiú akit anyukám kiszemel nekem az a ikertesómba szerelmes ,a nagy papámat összetévesztették egy másik beteggel akinek különösen ugyanaz volt a baja de még a nevük is majdnem ugyan az volt szóval nem halt meg.Reggel megkérdeztem a legjobb barátomtól hogy szerelmes-e belém de azt mondta hogy nem csak fel akart vidítani meg egy kis életet lehelni belém.Tegnap megmutatta anyukámnak és az anyukám beszélt a legjobb barátom anyukájával és számon kértek minket azt mondták holnap utánig kapunk haladékot.Bocsi a regényért és minden választ előre köszönök.

2014. júl. 22. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valaki tolmácsoljon.
2014. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hogy mi van? o.O Mire kaptatok haladékot? Hány éves vagy, hogy egy csókolózásért "kikapsz"? Milyen vallású, hogy a szüleid választanak neked párt? Mert nem mindegy.


A többi körítést (mint nagyapa), nem is értem...

2014. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem egyszerű :Dd||
2014. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fú, de kamu szaga van!
2014. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Helyesírás ninja.:D
2014. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
wall of text
2014. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még próbálom feldolgozni a kérdést...
2014. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem teljesen ertem. Néhány mondatot felbehagytal :/
2014. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te most hoztál össze egy igazi brazil szappanoperát... O.o
2014. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

NA, én mindent fogok a kis szenzorkáimmal, de ez mi csak ezt mond el... "azt mondták holnap utánig kaptunk haladékot"

elbujdostatok? vagy mi ez?

2014. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!