Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy számomra teljesen elérhetetlen férfiba. Tudom, hogy nem lehetek vele, de nem tudom elfelejteni. Elmúlik valaha ez az érzés? 16/l

2014. júl. 23. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elmulik. 16 vagy. mit gondolsz meg 50 evig fogsz szeretni valakit akihez semmi kozod? majd tul leszel rajta:)
2014. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy semmi közöm hozzá, de annyira fojtogat ez az érzés. :( akarom, hogy elmúljon, de közben mégse. Ez normális?
2014. júl. 23. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
El fog múlni idővel. Akkor egészen biztosan, ha komolyan szeretnél kapcsolatot.
2014. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak vele szeretnék lenni, de nem lehet. :(
2014. júl. 23. 00:08
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugi. tul teszed magad rajta. hihetetlenul hangzik...de majd jon mas es ot elfelejted. csak ne ess depresszioba egy viszonzatlan szerelem miatt
2014. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem... :) Köszönöm mindenkitől a biztatást.
2014. júl. 23. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Na ez jó vicc. Te kérdezed meg 16 évesen,hogy lehetsz-e még boldog. Akinek a gyereke halva,esetleg hiányzik valamilyen testrésze vagy betegen jött a világra na a szüleik vagy a gyerekük kérdezhetik azt, hogy lehetnek-e még boldogak? Gondolkozz kicsilány
2014. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Igen, tudom, hogy vannak emberek az enyémnél sokkal nagyobb problémával. De nekem is lenne hozzád egy kérdésem: tudod te, milyen kamaszként átélni egy viszonzatlan szerelmet, amiről tudod, hogy az is marad? Szerintem nem, akkor nem ez lett volna a reakciód.

2014. júl. 23. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:
De igen, teljesen át érzem ezt a dolgot. 1 évvel pont ebben a passzban voltam.. csak már túl tettem magamat ezen a dolgon, nekem is csak Ő létezett senki más és ő is elérhetetlen volt nekem :/ szóval ismerem ezt a dolgot.. #7-es voltam 16/f ( ha gondolod írj priviben, meg hallgatlak :))
2014. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!