Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoda, hogy ezek után vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoda, hogy ezek után vannak elvárásaim, és nem kell ronda pasi?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, többször megjártam már a társkereséssel. A gimiben elhitették velem anno, hogy nem vagyok szerethető, és, hogy nem elég szép az arcom ahhoz, hogy ne csak egy éjszakára kelljek.

Semmi önbizalmam nem volt, ha megtetszett egy fiú, akkor rettegtem, hogy nehogy kiröhögjön, ideges legyen, és ne meneküljön el azért, mert járni akarok vele. És ekkor lépett be a képbe az exem. Iszonyatosan ronda, csóró, de nagyon kedves srác volt, adtam neki egy esélyt. Jól esett, hogy szeret, gyönyörűnek tart, és nem kell aggódnom, hogy menekülni fog.

De egy idő után elszállt az agya, amiért kell valakinek, agresszív és pofátlan lett, a világ összes szemétségét megtette velem, és nem akarta hagyni, hogy szakítsak. Nagyon nehezen vakartam le, és mély sebeket szereztem.

A szakítás után több pasi is elkezdett nekem udvarolni, adtam esélyt többnek is, bár egyik sem volt hosszú életű, mert megint a rondáknak adtam esélyt, akik frusztráltak voltak. Az egyik át akarta formálni az öltözködésem, a másik állandóan az öngyilkosságról beszélt, a harmadik meg féltékeny volt mindenkire. És mindegyik elhordott mindenféle utolsó k_urvának, amikor elmondtam, hogy miért nem akarok semmit.


Közben más egyetemre, más társaságba kerültem, ami segített, hogy megjöjjön az önbizalmam. Már tudom, hogy egy szép és értelmes nő vagyok, aki többet érdemel annál, hogy mindenféle selejtek lehúzzák a mocsarukba.

Elkezdtem eljárni egyre több helyre, és számolni sem tudom, hogy hány jó pasi mozdul már rám.


Elítélendő, amiért soha többé nem adok esélyt egyetlen olyannak sem, aki nem felel meg (ronda, céltalan, sérült)?

Ha élőben próbálkoznak, egyből hárítok, ha neten írnak, akkor vissza sem írok nekik.


2014. júl. 23. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
hú most mit kapsz baby az itteni kocka csúf pasiktól:)
2014. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
azért vissza visszaírhatsz nekik :)
2014. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

Én is dörzsölöm a tenyerem, hogy micsoda átkokat fogsz kapni...:D


Amúgy nem, nem csoda.

Én is hasonlókon mentem át, mint te, bár lájtosabban. :)

2014. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető, de mi lesz, ha egy-két jóképűvel esik meg ugyanez? Akkor senki sem kap több esélyt?
2014. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát én is mérges lennék, ha kiderülne, hogy igazából szerinted ronda vagyok, és csak egy "esélyt adtál". :DD

Örülök, hogy megjött az eszed.

2014. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés? Neten honnét tudod, hogy ronda?:)

A belső és külső tulajdonságok nem függenek össze.

2014. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy szoktak képet küldeni. Az meg nagyon hamar lejön, ha valaki sérült.


Egyébként jóképűeknek fogok esélyt adni akkor is, ha kifogok közülük is selejtet.

Ha már muszáj szenvednem és csalódnom, majd megint 0ról kezdenem mindent, legalább a szememnek kellemes legyen a látvány.

2014. júl. 23. 14:36
 8/22 anonim válasza:
100%
Mindenki bánhat veled rosszul, nem függ a külsejétől. Ha kellesz a normális tagoknak is, akkor válaszd őket.
2014. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy nem, de azért kissé szánalmas, hogy senkinek nem kellesz szóval "esélyt adsz" valami iszonyú ronda csávónak csak mert "kedves" aztán sírdogálsz... Kihagyhattad volna az összes ronda csávót és akkor most nem kellene semmiféle mély sebekről nyavalyognod és most egyetemen örülnél a jó pasiknak, csak 21 éves vagy szóval nem lennél még most sem valami öreg vénlány.


Tök felesleges ez a kérdés itt.

2014. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Igen-igen, úgy érzem, kellett ez a poszt ide, csak a lényeget nem fogja érteni senki. Mégpedig azért, mert az általánosítással szennyezett asszociációkkal van tele.


Ugyanis a te pasijaidnak a külső csak közvetett problémájuk; a valódi probléma a külsejükből fakadó frusztráció. Így neked nem a ronda pasikkal van gondod, hanem a lelkileg zakkant, frusztrált hülyékből.


Éppen ez a tanulság lenne a lényeg, amit ezek a srácok megint nem fognak megérteni: a frusztrációjukkal elűzik azt a nőt is, aki szóba áll velük. Ehelyett a sztorinak csakis azt a kétes vonalát emlegetik majd nagy dühösen, hogy te is csak azért álltál velük szóba, mert nem volt önbizalmad a szebbekkel menni, azaz megint nem azzal fognak foglalkozni, amin tudnának változtatni.


Szóval szerintem bármilyen tanulságos is ez az írás, valószínűleg veszett fejsze nyele. Sajnos.

2014. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!