Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KnightBalazs kérdése:

Lányok, mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 176 magas és 60 kiló. Nem vagyok bunkó. Kedves vagyok a lányokkal és illedelmes. Nagyon jó humorom van és egész jól öltözködöm is. Barna hajam van és barna szemeim. Sokak szerint jó képű vagyok.(persze vannak akik szerint nem) Kosárlabdázok 3 éve elég profi szinten. Azonkivül jól tanulok és szeretek verseket irni is... Aki kér annak küldök privibe képet is. Tudom mit akarok az élettől. Nagy családot szeretnék. Nem iszom nem cigizem se csak nagyon ritkán. Imádom az állatokat. Mi a véleményetek rólam?
2014. júl. 23. 19:48
 1/9 Tgeenay ***** válasza:
Mintha egy újság társkeresőrovatja lenne .Ja , igen kihagytad ,hogy káros szenvedélyektől mentes!
2014. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

írj egy kicsit a hibáidról is :)

19/L

2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy a G.I. Joe-ra már ráuntál és nem avgy elég tökös, hogy a való életben is ismerkedj, csak így névtelenül.
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tgeenay ***** válasza:
Mégsem csak tldr ez a fos
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hibáimnak azt tudnám be hogy nagyon hirtelen haragú vagyok eggyes dolgokban és néha ez a kedvemtől is függ. De nyilván sok-sok hibám van. Probálom kiküszöbölni őket ezért nem nagyon tudok mondani róluk semmit de biztos vagyok benne hogy tele vagyok hibákkal :). Amúgy élőben ismerkedem és most éppen egy lánnyal randizgatok. Nem ismerkedés céljából irtam ki.
2014. júl. 23. 19:52
 6/9 Tgeenay ***** válasza:
58%
Szerintem te egy olyan ember vagy aki odafingik aztán elmegy és még le is tagadja.
2014. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te egy irigy ember vagy akinek nem tetszik ha valaki esetleg jobb mint te. Pedig elhiheted hogy nem vagyok jobb nálad... Nem tom most mit kell itt tökösködj... Elhiszem hogy vagány gyerek vagy nem kell olcsál.
2014. júl. 23. 19:57
 8/9 Tgeenay ***** válasza:
58%
Még azt is el tudom képzelni rollad ,hogy notóriusan szaglászod a saját fingodat.A beképzelt emberek furcsa szokása...
2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tgeenay ***** válasza:
rólad* na látod már beszív a nyomorod ;)
2014. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!