Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul magas vagyok? 20/L

Figyelt kérdés
173 cm magas vagok, es en eddig nem ereztem magam olyan huuu de magasnak. Am egyszeruen nem talalok magamnak baratot. Az osszes fiu a pici lanyokert fut. Meg a magasak is, sot leginkabb ok. En ezzel nem az alacsony lanyokat akarom bantani, hanem egyszeruen nem ertem, hogyan tudnek igy labdaba rugni? Ez egy olyan testi adottsag, amin nem lehet valtoztatni. Viszont szeretnek talalni valakit, szeretnek tetszeni a fiuknak. De oltozkodhetek barhogy, csinalhatok magammal akarmit, lehet barmilyen jo az alakom, akkor sem tudok cuki lenni, akit csak ugy felkapnak. :( Meg pont az egyik haverom mondta, hogy az alacsonyabb lanyok azert jok, mert ha hiznak is kicsit, akkor sem tunik fel a fiuknak, mert inkabb noiesebbek lesznek mintsem debellak. Mit tudok tenni?

2014. júl. 24. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod is, testi adottság, nem tudsz rajta változtatni. Nincs semmi baj a magasságoddal, nem vagy kirívóan magas, és ha valakivel összeilletek személyiségileg, akkor ez egészen biztosan nem lesz akadály, csak légy türelmes, és járj nyitott szemmel. :)
2014. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hülyeség, ha 190 centi lennél, azt mondanám hogy magas vagy, én szeretem az olyan magas lányokat, mint én vagyok (178), sőt imádom ha valakinek szép hosszú combjai vannak. egyébként a szépség nem a magasságtól függ, sőt elárulok 1 titkot: nem a külsőd miatt fog összejönni veled életed szerelme..
2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet privátban magadról?
2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
én is kb. annyi vagyok sőt, szerintem magasabb en is néha rosszul erzem magam a magasságom miatt de nem azert mert a fiúk nem figyelnek hanem mert a lányok között magas vagyok, de már hozzászoktam, hozzá kellet..:) ami a hízást illeti aki neked azt mondta, hogy nem baj ha az alacsonyak hiznak az nagyon nagyot tévedett ugyanis az alacsonyabbokon sokkal jobban meglátszik ha híznak mint a magasokon!
2014. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hat a volt baratnom is ilyen magas volt mint te en pedig 181 vagyok , semmi gond nem volt ebbol :)
2014. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem annyira nagy "hátrány", ha belül minden rendben van :) az elején lehet zavaró, de szerintem megszokná a párod, ismerek olyanokat akik magasabbak nálad és van párjuk :) sőt csak az utcán szétnézel látni jó párat :) (én 172 centi vagyok és amikor sétálok haza munkából, jó pár magasabb lányt látok kézen fogva sétálni :) szóval nincs veszve semmi)


21F

2014. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas, szerintem 170-175 között az ideális, én 185 vagyok. Nem szeretem a kicsi lányokat, mert olyan hülyén nézünk ki egymás mellett :D És ettől még téged is fel lehet kapni az a pár kiló plusz semmit nem számít :) 21/F
2014. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 174 cm vagyok, mégis van barátom, és akad olyan is rendesen, aki próbálkozik, pont azért mert hosszúak a lábaim ;) Mindenki a hosszú lábaimért van oda.
2014. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy magas. Nálam még így is 10 cm-el kisebb vagy. Engem csak az zavarna ha a lány magasabb lenne nálam. :)
2014. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

175 cm magas vagyok, és sose éreztem hátrányát.

Nem érzem magam túl magasnak.

Az ismerkedésnél sem volt ez gond sose. Sőt! Inkább tetszik a férfiaknak, hogy magas és vékony vagyok hosszú lábakkal.

2014. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!