Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hív fel? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív fel? Miért csinálta? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit mióta először megláttam, azóta bele vagyok zúgva.


Vasárnap este elmentem egy buliba a barátnőmmel és a pasijával. Mikor bementünk a buliba, elvesztettem őket. Es egyedül maradtam. Egyedül ültem, úgy fél tizenkettőig. Nem tudtam mit csináljak, féltem egyedül. Végül más nem jutott eszembe, felhivtam azt a srácot. Rögtön értem jött. Mikor ott volt már fáztam. Ő megölelt, és megcsókolt!!! Aztán megjöttek a többiek. (Nem írtam olyan reszletesen) Mindenki hazament. Most szerda van, és még mindig nem hívott fel a srác. Sőt, neki barátnője van. Most nem tudom mit tegyek. Mire véljem azt a csókot? Miért nem hív fel? Hívjam fel én? Ha felhívom mit mondjak neki??


2014. júl. 24. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha barátnője van akkor hagyd.Majd ha kellesz neki akkor jelentkezik.

Bár kicsit szemétség volt tőle hogy megcsókolt és nem keres..de akkor se hívd.Majd ha akar keres,ha nem akkor nem.Ne éld bele magad ilyekbe..a pasik többségének egyetlen egy csók nem sokat jelent.Hagyd..majd keres ha akar!

2014. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem sokat jelentett :(
2014. júl. 24. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Óó egyelek meg te kis naiv kislány :)
2014. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért lennék naív??
2014. júl. 24. 13:44
 5/5 anonim válasza:
ez bocsi de eleg kamu szagu..szent johanna gimiben mar megirtak kislany...
2014. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!