Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedtél már el így valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedtél már el így valakit?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy szerelmes vagy valakibe, aki külsőre és belsőre is tökéletes számodra. Viszont nem lehettek együtt, olyan okok miatt, mint távolság, továbbtanulásból fakadó dolgok, utazás stb. Ebben az esetben te inkább elengednéd, hogy boldog legyen máshol, esetleg mással, és élje az életét?

A kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy "önző" lennél, vagy hagynád menni annak a reményében, hogy boldogabb lesz?


2014. júl. 24. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én hagynam őt menni.Inkább legyen boldog mással.Neked most úgyis nagyobb problémáid vannak.

''Ha igazán szereted engedd el,ha visszajön a tiéd..ha nem akkor soha se vol''

2014. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én azért engedtem el azt a lányt akit mindennél jobban szerettem, mert nem akart velem lenni, de ha ilyen eset lenne, hogy ez állna közénk és tudom, hogy mással boldog lenne elengedném...


21F

2014. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*volt
2014. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm. Nagyon szerettük egymást, most is nagyon szeretjük, kimondottan erős kapcsolatunk van. De nem tudtunk egymásba szeretni. Nem volt meg a rózsaszín felhő, vagy mi. Ami engem nem zavart, sosem volt igényem. S ő se akart emiatt szakítani, merthát egyébként eszméletlen jól megvagyunk együtt, de számára hiányzott a szerelem. Három hónap nyűglődés után szakítottam vele. Nem foszthatom meg ettől az érzéstől. Nagyon nehéz volt, s még most is az. De majd múlik az idő...

Meg volt egy lány, akivel szerelmesek voltunk egymásba, de szakított velem a köztünk levő 550 kilométer, avagy 18 óra utazás miatt. Középiskolás korban ezt nehéz lett volna áthidalni..:/

2014. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretjük egymást, akkor a távolság miatt nem fogom elengedni.

Mondom ezt 8 hónap távkapcsolat után (1000km)

2014. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm.. És hagynom kellett.. El kellett engednem pedig nagyon szerettük egymást...
2014. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2014. júl. 24. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elengedtem. Egy évig szenvedtünk az 1000km-es távolság miatt. Összesen 3 évig voltunk együtt.
2014. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!