Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az ofőmbe aki szintén lány (33év kor különbség van köztünk) és elmondtam neki hogy mit érzek iránta de ő azt mondja hogy ez nem szerelem csak kötödés és a kedvenc énekesével mentegetőzik hogy ő is HASONLÓT (Nem ugyan azt olyasmit) érez iránta de ő tudja hogy ez nem szerelem csak a példa képe az az énekes...De én tudom hogy amit én érzek iránta az szerelem és megkérdeztem a barátnőimet és ők is azt mondták hogy szerelem...de az ofőm mégis másként kezel mint eddig és mint a többieket és szó szerint meg is írta egyszer hogy nem meri elolvasni amit neki írtam... :(

Vajon be kéne neki bizonyítani?és ha igen akkor mit tegyek hogy be bizonyítsam hogy én tényleg szerelemből szeretem???


2014. júl. 24. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csókold meg! Fogd meg a mellét, meg a fenekét! Légy vagány!
2014. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát gondolkoztam rajta dehát mégis csak az osztályfönököm meg nem szeretném hogy emiatt megutáljon.. :/
2014. júl. 25. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!